Royal Canin VD Feline Skin & Coat - 3

Royal Canin VD Feline Skin & Coat - 3,5 kg

62.99 €

Práve je za dobrú cenu od popredného výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt kúpite vo výpredajové akciu za 29.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 3182550899345
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Prestížny populárneho výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt predávame za výhodnú cenu 29.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Royal Canin VD Feline Skin Coat je komplexné samostatné krmivo pre mladé a dospievajúce kastrované mačky, ktoré majú sklony k problémom so srsťou. Receptúra suchého krmiva je navrhnutá tak, aby maximálne pomohla k získaniu zdravej pokožky a srsti. Royal Canin Veterinary Diet Feline Skin Coat obsahuje látky ako sú DHA a EPA, ktoré pomáhajú pokožke sa uzdraviť a zviera vďaka nim získa zamatovo lesklú srsť. Krmivo pre mačky je vhodné pre jedincov s atopickou neurodermitídou alebo s inými formami dermatitídy napr. alergiami podmienenými kožnými reakciami vplyvom infekcie alebo napadaniu parazitmi. Toto suché krmivo má vysoký obsah proteínov čo prispieva k udržaniu svalovej hmoty. Receptúra tiež pomáha udržať močové cesty zdravé, teda zabraňuje vzniku močových kameňov. Len podľa pokynov veterinárneho lekára. Indikácie Mladé, čerstvo kastrované mačky dospelé kastrované mačky s citlivou pokožkou do 7.roku Mačacia atopická dermatitída Podpora pokožky a srsti pri iných formách dermatitídy ** ako: Alergický prejav na blšie uhryznutie Infekcia pokožky alebo vonkajšie parazity ** V spojení s lekárskym ošetrením (podávania antibiotík alebo antiparazitík), ak je nutné. Royal Canin VD Feline Skin Coat - prehľad: Suché krmivo pre mladé mačky a mačky vo vývoji po kastrácii Pri kožných problémoch: pre kastrované mačky s atopickou dermatitídou a inými druhmi dermatitídy, napr. dermatitídou po blšom uštipnutí, pri kožných infekciách alebo pri útoku parazitov Podpora pokožky a srsti: obnovuje kožnú bariéru, obsahuje EPA a DHA, ktoré prispievajú k zdravej, lesklej srsti a pokožke Vysoký obsah proteínu: prispieva k získaniu štíhlej muskulatúry S/O-Index: ovplyvňuje prostredie moču, ktoré znemožňuje tvorbu struvitov a oxylátov Kompletné a vyvážené: ako samostatné krmivo je vhodné na každodenné podávanie

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce