Royal Canin VD Feline Renal - kuracie 12 x 85 g

Royal Canin VD Feline Renal - tuniak 12 x 85 g

21.99 €

Radosť prinášajúci od obľúbeného výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento hit zoženiete v sezónne zľave za 10.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 9003579000519
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Produkt osvedčený zákazníkmi, od Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel je v túto chvíľu pri práve prebiehajúcej akcii za 10.49 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. No a to sa jednoducho oplatí.

Chronické ochorenie obličiek u mačiek je často sprevádzané anorexiou. U mačiek s touto chorobou by mala byť zavedená špeciálna diéta, ktorá má vysokú úroveň akceptácie. Ak nie je ochorenie obličiek liečené, môže to viesť až ku komplikáciám ako je mimo iné i urémia. Royal Canin VD Feline Renal poskytuje trvalé riešenie pre mačky s ochorením obličiek a pečeňovej encefalopatie. Krmivo je prispôsobené špecifickým požiadavkám na výživu a podporuje funkciu obličiek a poskytuje metabolickú kompenzáciu. Špeciálny komplex antioxidantov chráni metabolizmus pred negatívnymi vplyvmi. Znížený obsah fosforu rovnako pôsobí pozitívne a prispieva k celkovej liečbe.     Indikácie: chronické zlyhávanie obličiek (CNI) prevencia recidívy urátu a cystitídy profylaxia šťavelanu vápenatého Kontraindikácie: gravidné a dojčiace mačky laktácia mačky v raste Špecifické vlastnosti produktu: diétne opatrenie pri chronickom ochorení obličiek: špeciálne pre podporu funkcie obličiek pri ich ochorení, obsahuje EPA a DHA antioxidačný komplex, nízky obsah fosforu úľava obličkám: preťaženie obličiek môže viesť k urémii. Vysoký obsah kvalitných bielkovín v krmive môže uľahčiť obličkám. metabolická kompenzácia: chronické ochorenie obličiek môže viesť k metabolickej acidóze. Receptúra je alkalizačná. akceptácia: chuťový profil zodpovedajúci požiadavkám mačiek. Doba podávania: Diétna liečba chronickej renálnej insuficience zvieraťa by mala byť udržiavaná po celú dobu života.  

za cenu 10.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce