Royal Canin VD Feline Renal - kuracie 12 x 85 g

Royal Canin VD Feline Renal - kuracie 12 x 85 g

21.99 €

V akcii je len tu originálne od labelu Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt predávame s unikátnou zľavou za 10.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 9003579000458
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

V akcii je čo berieme od značky Royal Canin Veterinary Diet - tento hit môžete zohnať po zlacnenie za 10.49 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Vy tak neplatíte nič naviac!

Chronické ochorenie obličiek u mačiek je často sprevádzané anorexiou. U mačiek s touto chorobou by mala byť zavedená špeciálna diéta, ktorá má vysokú úroveň akceptácie. Ak nie je ochorenie obličiek liečené, môže to viesť až ku komplikáciám ako je mimo iné i urémia. Royal Canin VD Feline Renal poskytuje trvalé riešenie pre mačky s ochorením obličiek a pečeňovej encefalopatie. Krmivo je prispôsobené špecifickým požiadavkám na výživu a podporuje funkciu obličiek a poskytuje metabolickú kompenzáciu. Špeciálny komplex antioxidantov chráni metabolizmus pred negatívnymi vplyvmi. Znížený obsah fosforu rovnako pôsobí pozitívne a prispieva k celkovej liečbe.     Indikácie: chronické zlyhávanie obličiek (CNI) prevencia recidívy urátu a cystitídy profylaxia šťavelanu vápenatého Kontraindikácie: gravidné a dojčiace mačky laktácia mačky v raste Špecifické vlastnosti produktu: diétne opatrenie pri chronickom ochorení obličiek: špeciálne pre podporu funkcie obličiek pri ich ochorení, obsahuje EPA a DHA antioxidačný komplex, nízky obsah fosforu úľava obličkám: preťaženie obličiek môže viesť k urémii. Vysoký obsah kvalitných bielkovín v krmive môže uľahčiť obličkám. metabolická kompenzácia: chronické ochorenie obličiek môže viesť k metabolickej acidóze. Receptúra je alkalizačná. akceptácia: chuťový profil zodpovedajúci požiadavkám mačiek. Doba podávania: Diétna liečba chronickej renálnej insuficience zvieraťa by mala byť udržiavaná po celú dobu života.  

za cenu 10.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce