Royal Canin VD Feline Mobility - výhodné balenie 2 x 2 kg

Royal Canin VD Feline Mobility - výhodné balenie 2 x 2 kg

24.99 €

Kvalitný od obľúbeného výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt kúpite v akcii za 43.99 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 3182550767644
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Dnes je tu pre vás od známeho výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento hit ľahko nájdete takmer zadarmo za 43.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Vy tak neplatíte nič naviac!

Ochorenie kĺbov môže mať mnoho príčin. Vedľa genetických dispozícií zohráva rolu i preťaženie obezitou. Royal Canin Mobility je špeciálne krmivo pre mačky s ochorením kĺbov a pred a po operáciách pohybového aparátu. Pre vysoký obsah glukosamínu a chondroitínu boli použité novozélandské zelené mušle. Esenciálne mastné kyseliny EPA a DHA pomáhajú predchádzať zápalovým zmenám v kĺboch. Len podľa pokynov veterinárneho lekára. Indikácie: ochorenie kĺbov pred a pooperačná doba pohybového aparátu Kontraindikácie: mačky v raste gravidné a dojčiace mačky Špecifické vlastnosti produktu: Novozélandské zelené mušle: obsahujú celú radu živín, vrátane glukosamínu a chondroitínu a podporujú tak zdravie kĺbov EPA/DHA: esenciálne mastné kyseliny, ktoré pomáhajú predchádzať zápalovým zmenám v kĺboch Vysoký obsah fosforu: napomáha funkcii obličiek Komplex antioxidantov: chráni bunky pred negatívnymi vplyvmi, podporujú imunitný systém a pomáhajú predchádzať predčasnému starnutiu buniek Doba podávania: Pre zlepšenie stavu 6-8 týždňov. Môže sa podávať celý život. Ďalšie informácie : Živiny z novozélandskej zelenej mušle sa získavajú patentovaným procesom: dehydratácia pri nízkej teplote tak, aby bol zachovaný chondroprotektívny efekt.

za cenu 43.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce