Royal Canin VD Feline Hypoallergenic DR 25 - 4

Royal Canin VD Feline Hypoallergenic DR 25 - 4,5 kg

86.99 €

Nie je prečo váhať, od firmy Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel čaká na vás pri likvidácii skladu za neprekonateľných 41.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Vy tak neplatíte nič naviac!

SKU: 3182550715812
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Produkt osvedčený zákazníkmi, populárneho výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento hit môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 41.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Tráviace ústrojenstvo a koža sú dva veľmi citlivé orgány našich domácich zvierat, ktoré sú vystavené rôznym vplyvom. V dôsledku reakcie na špecifické potravinové zložky (napr. proteíny rastlinného alebo živočíšneho pôvodu) sa u mačiek môže počas ich života vyvinúť potravinová intolerancia alebo alergia na potraviny. Zvieratá potom vykazujú príznaky choroby, ako sú silné svrbenie alebo hnačka. V prípade potravinovej intolerancie alebo alergie postačuje minimálne množstvo zodpovednej zložky na vyvolanie alergickej reakcie. Royal Canin Veterinary Diet - Hypoalergenic je vhodný pre mačky trpiace takou intoleranciou a je vhodný pre vylučovaciu diétu. Indikácie: vylučovacia diéta alergie na krmivo s dermatologickými alebo gastrointestinálnymi príznakmi potravinové intolerancie chronická hnačka zápcha necitlivá na vlákninu zápalové ochorenie čriev (IBD) bakteriálne prerastanie tenkého čreva (SIBO) Kontraindikácie: nie je vhodný pre gravidné, dojčiace a rastúce mačky Špecifické vlastnosti výrobku: Hydrolyzované proteíny: Použitie hydrolyzovaných proteínov s nízkou molekulovou hmotnosťou k zabezpečenie hypoalergenicity potravín. Ochrana kože: Patentovaný komplex (vitamínov B a aminokyselín) podporujúcu bariérovú funkciu pokožky. EPA/DHA: Kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) sú mastné kyseliny typu Omega-3. Tie môžu napomáhať k zníženiu zápalových reakcií pokožky a čriev Záruka dobrého trávenia: Vybrané živiny môžu prispievať k vyváženému tráveniu. Doba liečenia: Ak existuje podozrenie na potravinovú alergiu alebo neznášanlivosť, mala by sa mačacia strava okamžite a bez prechodného obdobia zmeniť. Diétna liečba by potom mala byť zachovaná po celý život.

za cenu 41.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce