Royal Canin VD Feline Gastrointestinal - 12 x 85 g

Royal Canin VD Feline Gastrointestinal - 12 x 85 g

22.49 €

Top produkt, od popredného výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel neprepásnite výhodne za 11.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 9003579013557
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Kvalitný originálne od labelu Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar si môžete objednať s úžasnou cenovkou 11.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Urobte si radosť.

Tráviaci trakt je jedným z najcitlivejších orgánov mačiek. Jeho ochorenie sa prejavuje chronickou hnačkou a zvracaním. Dlhodobá zmena stravy je preto v tomto prípade nevyhnutná. Royal Canin VD Feline Gastrointestinal má vysoký obsah energie, ktorý vystačí i v malých dávkach. Fermentované vlákno (FOS) pomáha regulovať činnosť čriev a podporuje vyváženú črevnú mikroflóru. Proteíny sú ľahko stráviteľné, čo znižuje záťaž žalúdku a čriev. Mačky s ochorením tráviaceho traktu často trpia nechutenstvom a chudnutím. Toto krmivo zaisťuje dostatok energie a dlhodobú dobrou úroveň prijatia. Špecifické vlastnosti produktu: Vysoká stráviteľnosť: bielkoviny s vysokou stráviteľnosťou znižujú kvasné procesy. Fermentačné vlákna (FOS) podporujú vyváženú črevnú flóru Vysoký energetický obsah: umožňuje kŕmenie menšími dávkami a to napomáha odľahčiť črevá Vysoká znášanlivosť: mačky s poruchami trávenia trpia často nechutenstvom, čo vedie k úbytku hmotnosti. Chutné krmivo podporuje príjem krmiva EPA/DHA: kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA) sú mastné kyseliny typu omega-3, ktoré napomáhajú podporovať zdravú črevnú flóru Ďalšie informácie: GASTROINTESTINAL je diétne krmivo pre mačky ku kompenzácii pri zažívacích problémoch a má prispôsobený obsah bielkovín a tuku. Neobsahuje lepok ani laktózu.

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce