Royal Canin VD Diabetic - 7 kg

Royal Canin VD Diabetic - 7 kg

46.99 €

Výnimočný tovar, od obľúbeného výrobcu Royal Canin Veterinary Diet - tento hit ľahko nájdete v časovej obmedzenej zľave za 43.49 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 3182550799140
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Toto si zamilujete: čo nám vyrába Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar si môžete zakúpiť s extra zľavou za 43.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Royal Canin Veterinary Diet - Diabetic je kompletné krmivo pre psov od jedného roku s ochorením diabetes. Cukrovka sa vyskytuje celkom bežne u psov a pri tomto ochorení treba dodržiavať prísnu diétu, začiatočné symptóny sú smäd a zvýšený príjem potravy spoločne s vyčerpaním a častejším močení. Psy trpiaci cukrovkou môžu byť liečený veľmi účinne kombináciou inzulínovej terapie a Royal Canin Veterinary Diet Diabetic. Zloženie tohto krmiva uľahčuje kontrolu hladiny cukru v krvi a môže potom pomôcť zníženému podielu škrobu na zníženie nadmernej obezity. Vysoký obsah bielkovín na udržanie svalovej hmoty pomáha pri redukcii hmotnosti. Diabetes mellitus taktie%z podporuje oxidačný stres, ktorý vedie k chronickým komplikáciám. Synergický antioxidačný komplex vitamínu C, vitamínu E, luteínu a taurínu pomáha neutralizovať voľné radikály a poskytuje aktívnu ochranu buniek. Prosím, dbajte na nasledujúce pokyny: Kŕmenie veterinárnym krmivo uskutnočnite vždy až po konzultácii s veterinárom. Počas kŕmenia veterinárnym krmivom by ste mali pravidelne navštevovať veterinára (každých 6 mesiacov). Ak dôjde k zhoršeniu zdravia Vášho zvieraťa, okamžite vyhľadajte veterinármu pomoc. Umiestnením vybraného veterinárneho krmivo do Vášho košíka potvrdzujete, že ste si prečitali pokyny vyššie. Indikátory: Diabetes mellitus Kontraindikátory: Tehotné a dojčiace sučky šteniatka Pozor: Používanie tohto doplnku stravy zvyšuje citlivosť na inzulín. Monitorovanie hladiny cukru v krvi v prípade potreby úpravy dávky inzulínu je potrebné prísne pozorovať na začiatku kŕmenia. Royal Canin VD Dog - Diabetic v prehľade: Kontrola glykémie: prídavok obilnín s nízkym glykemickým indexom napomáha kontrole postprandiálnej hyperglykémie. Vysoký obsah bielkovín: prispieva k zachovaniu čistej svalovej hmoty a pomáha a znížiť postprandiálnu glykémiu, obohatené o L-karnitín. Nízky obsah sacharidov: uľahčuje celkovú liečbu diabetu. Komplex antioxidantov: pri cukrovke vzniká oxidačný stres, ktorý vyvoláva chronické pridružené komplikácie. Vysoký obsah antioxidantov má v takej situácii pozitívne účinky a neutralizuje vplyvy voľných radikálov. Doba užívání: DIABETIC by se měl užívat po celou dobu života. Další informace: Diabetes podporuje oxidační stres, který zase podporuje vývoj chronických komplikací spojených s diabetem (Opara 2001). Proti tomu pomáhá bojovat vysoký podíl antioxidantů.

za cenu 43.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce