Royal Canin VD Canine Mobility C2P+ - 12 kg

Royal Canin VD Canine Mobility C2P+ - 12 kg

129.99 €

Nie je prečo váhať, obľúbenej značky Royal Canin Veterinary Diet - tento tovar si môžete nechať dodať za jedinečnú cenu 67.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 3182550853583
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Veľmi obľúbený produkt s preslávenou značkou Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt máte po jednoduchej objednávke vo zľavové akciu za 67.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Narušené zdravie kĺbov u psov má rôzne príčiny: Ak sú veľké plemená psov v rastovej fáze kŕmené nesprávne, môže to viesť k poruchám rastu, ktoré sa môžu prejaviť práve v podobe ochorení kĺbov. Taktiež vekom dané opotrebenie kĺbov je častým zdrojom problémov. Ďalšie riziká sú nadváha, predošlé zranenia kĺbov, nadmerná fyzická námaha alebo taktiež genetická predispozícia (genetický materiál). Royal Canin VD Canine Mobility C2P+ je kompletné diétne krmivo určené týmto potrebám psov do 20 kg. Toto krmivo obsahuje kurkumínový hydrolyzovaný kolagén a polyfenoly zo zeleného čaju, ktoré majú priaznivý vplyv na funkcie kĺbov. Ochraňuje kĺbové chrupavky a znižuje ďalšie symptómy spojené s ochorením kĺbov. Aby sa predišlo dodatočnému zvýšeniu hmotnosti, je udržaný energický obsah krmiva na nízkej úrovni. Dbajte, prosím, na nasledovné pokyny: Kŕmenie Vášho psa veterinárnym diétnym krmivom až po dohode s Vašim veterinárom. Počas kŕmenia veterinárnym diétnym krmivom by ste mali pravidelne chodiť na prehliadku k veterinárovi (každých 6 mesiacov). V prípade, že dôjde k zhoršeniu zdravotného stavu Vášho psa, poraďte sa bezodkladne s veterinárom. Vložením vybraného veterinárneho diétneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že ste vyššieuvedené pokyny prečítali a beriete ich na vedomie. Pre ďalšie informácie o možnostiach liečenia Vášho zvieraťa sa obráťte na Vášho veterinára. Iba po dohode s Vašim veterinárom. Indikácie: Kĺbové ochorenia Senzibilita kĺbov Kontraindikácie: gravidné a dojčiace sučky šteňatá Špecifické vlastnosti produktu: Zvláštna podpora kĺbov: Nová inovačná receptúra z kurkumínu, hydrolyzovaný kolagén a polyfenoly (zo zeleného čaju), známe pre svoj podporný účinok na zdravie kĺbov. Vedecky potvrdené: Váš pes je značne flexibilnejší ako známka zlepšenia kvality života. Zlepšená mobilita: Vysoká prijateľnosť a pravidelný príjem potravy umožňuje každodennú podporu zdravia a kĺbov. Nízkokalorické: Receptúra prispieva k nízkemu obsahu kalórií, a napomáha tak k získaniu ideálnej hmotnosti Vášho psa. Dĺžka liečby: S dôslednou diétou po dobu medzi 6 až 8 týždňami očakávajte zlepšenie zdravia kĺbov. Kŕmenie diétnym krmivom môže pokračovať po celý život.

za cenu 67.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce