Royal Canin VD Canine Gastro Intestinal - výhodné balenie 2 x 15 kg

Royal Canin VD Canine Gastro Intestinal - výhodné balenie 2 x 15 kg

77.99 €

Dnes je tu pre vás od obľúbenej značky Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel pořizujte s VIP zľavou pre každého za 149.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

SKU: 3182550905695
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Produkt osvedčený zákazníkmi, od spoločnosti Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt objednáte s unikátnou zľavou za 149.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Gastrointestinálny trakt je vysoko citlivý orgán u psov, ktorí sú vystavení rôznym vplyvom. Mnoho psov trpí chronickou hnačkou alebo zvracaním. Preto je často nevyhnutná dlhodobá zmena krmiva. Za účelom odľahčenia tráviaceho traktu bol zvýšený obsah energie v produkte Royal Canin VD Canine Gastro Intestinal, čo umožňuje podávanie menších porcií. Fermentovaná vláknina (sušené repné odrezky, FOS) môžu na jednej strane zaistiť regulovanú funkciu čreva, na druhej strane môžu slúžiť mikroflóre čreva ako výživa, a tým prispievať k udržiavaniu zdravej črevnej flóry. Mannanoligosacharidy (MOS) môžu stimulovať lokálny imunitný systém čreva (IgA) a pomáhať neutralizovať patogénne baktérie. Dbajte, prosím, na nasledovné pokyny : Kŕmenie Vášho psa veterinárnym diétnym krmivom až po dohode s Vašim veterinárom. Počas kŕmenia veterinárnym diétnym krmivom by ste mali pravidelne chodiť na prehliadku k veterinárovi (každých 6 mesiacov). V prípade, že dôjde k zhoršeniu zdravotného stavu Vášho psa, poraďte sa bezodkladne s veterinárom. Vložením vybraného veterinárneho diétneho produktu do nákupného košíka potvrdzujete, že ste vyššieuvedené pokyny prečítali a beriete ich na vedomie. Špecifické vlastnosti produktu: Vysoká stráviteľnosť: vysoko stráviteľné bielkoviny znižujú črevné fermentačné procesy. FOS a MOS: fermentovaná vláknina (FOS) podporuje vyváženú črevnú flóru a mannanoligosacharidy (MOS) stimulujú lokálny imunitný systém čreva (IgA). Vysoký obsah energie: vysoký obsah energie umožňuje podávanie malých porcií a vedie tak k odľahčeniu čriev. Vysoká akceptácia: psy s poruchami trávenia často trpia nedostatkom chuti do jedla a stratou hmotnosti. Veľmi dobrá chuť krmiva podporuje spontánny príjem potravy, a tým i uzdravovanie. EPA/DHA: eikosapentaenové kyseliny (EPA) a dokosahexaenová kyselina (DHA) sú mastné kyseliny typu omega-3. Tie môžu pomôcť redukovať zápalové procesy v čreve.

za cenu 149.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce