Royal Canin VCN Senior Consult Stage 2 - 3

Royal Canin VCN Senior Consult Stage 2 - 3,5 kg

28.49 €

Veľmi obľúbený produkt značky Royal Canin Veterinary Diet - tento hit zoženiete pri práve prebiehajúcej akcii za 28.49 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 3182550799539
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Trendy čo nám dodáva Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel pořizujte vo výpredajové akciu za 28.49 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

S pribudajúcim vekom sa menia výživové potreby mačky. Dochádza k zmenám v látkovej výmene a tráveniu, ale znižuje sa tiež vitalita, klesá činnosť obličiek a pohyblivosť kĺbov. Royal Canin VCN Senior Consult Stage 2 je kompletné diétne krmivo pre mačacích seniorov od 7 roku veku, ktoré pomáha spomaľovať proces starnutia a eliminovať jeho jednotlivé prejavy. Receptúra je zložená zo živín, ktoré sú pre mačky v tomto veku dôležité. Slávka zelenoústa podporuje vďaka vysokému obsahu chondroitínu a glukosamínu pohyblivosť kĺbov a znížený obsah fosforu prospieva obličkám. Vyvážený pomer aminokyseliny L-tryptofanu pôsobí blahodárne na náladu, zaháňa strach a úzkostlivé stavy, podporuje chuť a pokojný spánok. Optimálne množstvo energie napomáha udržiavať ideálnu hmotnosť zvieraťa. Indikácie: dospelé, kastrované mačky od 7 roku veku začínajúca chronická obličková nedostatočnosť citlivosť kĺbov začínajúce prejavy starnutia Prevencia: vitalita kĺby obličky Vlastnosti výrobku: Age Support: vyvážené živiny napomáhajú eliminovať prejavy starnutia, slávka zelenoústa podporuje pohyblivosť kĺbov, znížený obsah fosforu prospieva obličkám, L-tryptofan obohatený o fosfatidylserín optimálna hmotnosť: špeciálna receptúra pre udržanie optimálnej hmotnosti starnúcich mačiek S/O INDEX: stabilizácia prostredia v močových cestách, prevencia tvorby močových kameňov Fosfatidylserín Fosfatidylserín je prírodný fosfolipid vyskytujúci sa v zvýšenom množstve v mozgu. Zohráva dôležitú úlohu v prenose mozgových signálov.

za cenu 28.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce