Royal Canin VCN Neutered Satiety Balance - 8 kg

Royal Canin VCN Neutered Satiety Balance - 8 kg

54.99 €

V akcii je práve teraz od známej značky Royal Canin Veterinary Diet - tento produkt ponúkame v úžasnej akcii za 54.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 3182550799652
Do obchodu

Popis

Royal Canin Veterinary Diet

Nie je prečo váhať, od značky Royal Canin Veterinary Diet - tento artikel nakupujte pri likvidácii skladu za neprekonateľných 54.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Celá rada mačiek má sklony k nadváhe. Príčinou je väčšinou spomalená látková výmena po sterilizačnom či kastračnom zákroku. Látková výmena sa spomaľuje, ale chuť naopak stúpa. Nadváhu tiež často spôsobuje zvýšený príjem energie a málo pohybu. Royal Canin VCN Neutered Satiety Balance je diétne krmivo určené špeciálne pre kastrované a sterilizované mačky do 7 roku veku a pomáha udržať týmto mačkám optimálnu hmotnosť po zákroku. Krmivo preto obsahuje zvýšené množstvo vlákniny zloženej z rozpustných i nerozpustných vláken so schopnosťou viazať tekutiny. Pomáha tak navodiť pocit nasýtenia a predĺžiť intervaly medzi jednotlivými jedlami. Zníži sa tak spontánna konzumácia a denné množstvo skonzumovanej potravy. Krmivo obsahuje len malé množstvo tuku a energie. Naviac látky obsiahnuté v tomto krmivu prispievajú k stabilizácii prostredia v močových cestách a redukcii močových kameňov. Indikácie: dospelé kastrované mačky od doby kastrácie do 7 rokov udržanie hmotnosti po kastrácii Prevencia: hmotnosť močové cesty Vlastnosti výrobku: vysoký obsah vlákniny: pre pocit nasýtenia, kombinácia rozpustných (psyllium) a nerozpustných vláken so schopnosťou viazať tekutiny, ktorá predlžujú dobu medzi jednotlivými jedlami a redukujú spontánnu konzumáciu optimálna hmotnosť: znížený obsah tuku a energie a zvýšený obsah vlákniny prispievajú k udržaniu ideálnej hmotnosti S/O INDEX: stabilizácia prostredia v močových cestách, prevencia tvorby močových kameňov

za cenu 54.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce