Royal Canin Urinary Care v omáčke - 12 x 85 g

Royal Canin Urinary Care v omáčke - 12 x 85 g

22.99 €

Vynikajúci s pečaťou kvality Royal Canin - tento produkt objednáte vo výhodnej akcii za 11.19 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 9003579000366
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Trendy značky Royal Canin - tento tovar si môžete kúpiť v úžasnej akcii za 11.19 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Royal Canin Urinary Care v omáčke je vysoko kvalitné kompletné krmivo pre dospelé mačky. Vďaka Urinary Care formule obsahuje toto prémiové vlhké krmivo vyvážený pomer minerálov a podporuje tak zdravie močových ciest. Royal Canin Urinary Care v omáčke je prispôsobené požiadavkám dospelých mačiek a tým pomáha udržiavať optimálnu váhu Vášho maznáčika. Jemné kúsky v omáčke sú nielen veľmi chutné, ale tiež majú optimálny pomer živín. Royal Canin Urinary Care v omáčke v prehľade: Vysoko kvalitné kompletné krmivo pre dospelé mačky Podporuje zdravie močových ciest Optimálne zloženie živín Malé kúsky vo výdatnej omáčke Pomáha udržiavať ideálnu hmotnosť mačky Dobre sa porciuje vďaka vreckám Royal Canin vlhké krmivo poskytuje vyváženú stravu: Esenciálne mastné kyseliny: poskytujú cennú energiu, podporujú prirodzenú obranyschopnosť a lesklú srsť. Rada vitamínov: majú antioxidačné účinky, posilňujú imunitný systém. Minerálne látky: podporujú metabolizmus, zdravú pokožku a zaisťujú stabilnú štruktúru kostí. Vláknina: podporuje vyváženú črevnú mikroflóru a trávenie. Proteíny: zaisťujú optimálny rozvoj orgánov, svalov a spojivového tkaniva. Vysoká stráviteľnosť: vďaka starostlivému výberu surovín najmenej 90% stráviteľnosť. Inštinktívne preferencie - makroprofil živín: nová zdravá výživa s optimálnym výživovým profilom(ONP) je prispôsobená fázam života a individuálnym zvláštnostiam mačiek. Optimálny výživový profil poskytuje rozdelenie energie, ktorá pochádza zo živín. Optimálny pomer bielkovín, tukov a sacharidov pre dlhodobú prijateľnosť. Špecifický výživový profil sa mení v závislosti na veku a fyziologickom stave mačky (napr. gravidita, laktácia). Mačka má schopnosť rozpoznať a vyberať kŕmenie, ktoré najviac zodpovedá jej výživovým požiadavkám. V kombinácii s know-how Royal Canin zaručuje koncept nutričných profilov dlhotrvajúce prijatie kŕmenia.

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce