Royal Canin Urinary Care - 10 kg

Royal Canin Urinary Care - 10 kg

114.99 €

V zľave je s trendy značkou Royal Canin - tento artikel odporúčame takmer zadarmo za 59.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 3182550842969
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Dnes sme vybrali: od výrobcu Royal Canin - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s unikátnou zľavou za 59.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Neplaťte inde viac než musíte.

Royal Canin Urinary Care je kompletné krmivo pre mačky, ktoré mávajú problémy s močovými cestami a močovými kameňmi. Špeciálne zloženie je prispôsobené nutričným potrebám mačiek a pomáha regulovať obsah minerálnych látok, čo napomáha zníženiu pH moču. Moč mačiek má prirodzenú vlastnosť vytvárať močové kamene v závislosti na niekoľkých faktoroch, ako sú - príliš málo tekutín alebo nevhodný obsah minerálov v kŕmení. Komplikácie ako zápaly močového mechúra či obličiek tiež nie sú neobvyklé. Royal Canin Urinary Care dokáže efektívne už po 10 dňoch navodiť prívetivú hladinu minerálov a tým znížiť pH. Preukázaná účinnosť: Dieta URINARY CARE behom 10 dní zdvojnásobí pozitívny účinok na dolné močové cesty. V prehľade: Kompletné krmivo pre dospelé mačky Podporuje zdravie močových ciest, profylaxiu a obmedzenie tvorby močových kameňov Vyvarujete sa komplikáciám ako infekcie močových ciest alebo obličiek Preukázaná účinnosť: Dieta URINARY CARE behom 10 dní podľa Royal Canin Studie zdvojnásobí pozitívnu činnosť močových ciest v porovnaní s bežnou mačkou Ideálny obsah minerálov: zaisťuje rovnováhu Reguluje pH: vďaka optimálnemu obsahu minerálov znižuje pH a tým predchádza problémom s močovými cestami Lahodná receptúra pre čo najlepšie prijatie

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce