Royal Canin Sterilised Labrador Retriever Adult - 12 kg

Royal Canin Sterilised Labrador Retriever Adult - 12 kg

99.99 €

Jedinečná ponuka, od populárnej značky Royal Canin Breed - tento tovar si môžete objednať s výnimočnou zľavou za 51.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 3182550787581
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Hit poslednej doby, od top výrobcu Royal Canin Breed - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 51.99 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Royal Canin Labrador Retriever je kompletné krmivo, ktoré obsahuje špecifický nutričný koncept pre rozdielne nutričné požiadavky psov. Kastrovaní psi majú z dôvodu hormonálnej zmeny sklony k nadváhe a potrebujú prispôsobené krmivo, ktoré ich zásobuje všetkými dôležitými vitamínmi a živinami. Labradorský retriever je navyše veľmi aktívny pes, ktorý má obrovskú chuť do jedla, ale relatívne nízku energetickú potrebu. Preto je nutné dbať na to, aby sa optimálnym krmivom podporovalo zdravie kĺbov a kostí. Po kastrácii má mnoho psov sklony k zvýšenej chuti k jedlu a zároveň nižšiu energetickú potrebu. Títo psi majú často sklony k obezite, ktorou sa môže ohroziť ich zdravie. Krmivo Royal Canin Sterilised Labrador Retriever môže pozitívne pôsobiť na zachovanie ideálnej hmotnosti. Granuly Royal Canin Sterilised majú zvýšené množstvo bielkovín a redukovaný obsah tukov. Pridanie L-Carnitinu môže optimálne pôsobiť na spaľovanie tukov. Mimoriadna receptúra krmiva Royal Canin Labrador Retriever Sterilised podporuje pocit nasýtenia a zníženia pocitu hľadu v čase medzi kŕmením. Krmivo Royal Canin Sterilised je špeciálne prispôsobené požiadavkám kastrovaných psov stredne veľkých rás (11 - 25 kg). Je vhodné pre rasu labradorského retrievera od 15 mesiacov. Royal Canin Labrador Retriever Sterilised: krmivo pre kastrovaných psov pre labradorské retrievery od 15 mesiacov špeciálna receptúra so zvýšeným obsahom bielkovín a menším množstvom tukov obsahuje L-Carnitin pre zlepšenie spaľovania tukov so špeciálnou receptúrou pre pocit nasýtenia a znižovania chuti k jedlu podporuje zdravie kostí a kĺbov s esenciálnymi mastnými kyselinami pre zdravie kože a srsti ochrana buniek vďaka antioxidantom   Krmivo Royal Canin Labrador Retriever Sterilised sú optimálne granuly pre dospelých psov po kastrácii.

za cenu 51.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce