Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control - 1

Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control - 400 g

4.49 €

Trendy od výrobcu Royal Canin - tento artikel je v túto chvíľu s neuveriteľnou zľavou za 4.29 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 3182550805292
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Dnes je tu pre vás pochádzajúce od značky Royal Canin - tento hit môžete zohnať v perfektnej akcii za 4.29 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 45 EUR. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Pred kastráciou je metabolizmus mačky nastavený na konštantný príjem energie. Mačka žerie iba toľko, aby bola pokrytá jej energetická potreba. Po kastrácii tento regulačný proces odpadá - mačka žerie viac než potrebuje a to spôsobuje často jej nadváhu. Navyše majú mačky po kastrácii väčšiu chuť do jedla. Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control pôsobí vďaka vysokému podielu špecifických kombinácií diétnych vlákien proti pocitu hladu. Už 48 hodín po kastrácii stúpa príjem krmiva mačiek o 20%, pričom ich skutočná potreba, v porovnaní so stavom pred kastráciou, klesla o 30%. Znížený podiel sacharidov môže viesť k miernemu nárastu cukru v krvi, tým sa znižuje pocit hladu. Vďaka okysleniu moču a kontrolovateľnému obsahu minerálnych látok sa napomáha k zdraviu močových ciest. Granuly Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control boli špeciálne vyvinuté pre kastrované mačky so sklonmi k nadváhe: Kontrolovaný príjem energie: vďaka redukovanému obsahu tuku (12%) Menej uhľohydrátov: ktoré môžu vyvolávať pocity hladu Prídavok L-karnitínu: (200 mg/ kg) pôsobí pozitívne na spaľovanie tuku Pôsobí pozitívne na močové cesty: vďaka kontrole pH (pH 6 - 6,5) Podporuje a udržuje svalovú hmotu: vďaka vyššiemu obsahu proteínov (37%) Inšpirovaný už viac ako 40 ročnou skúsenosťou s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoji takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva.

za cenu 4.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce