Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control - 1

Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control - 3,5 kg

46.99 €

Exkluzívny čo nám dodáva Royal Canin - tento hit ľahko nájdete s VIP zľavou pre každého za 23.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad štyridsať päť eur. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 3182550805322
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu značky Royal Canin - tento produkt kúpite v akcii za 23.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Pred kastráciou je metabolizmus mačky nastavený na konštantný príjem energie. Mačka žerie iba toľko, aby bola pokrytá jej energetická potreba. Po kastrácii tento regulačný proces odpadá - mačka žerie viac než potrebuje a to spôsobuje často jej nadváhu. Navyše majú mačky po kastrácii väčšiu chuť do jedla. Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control pôsobí vďaka vysokému podielu špecifických kombinácií diétnych vlákien proti pocitu hladu. Už 48 hodín po kastrácii stúpa príjem krmiva mačiek o 20%, pričom ich skutočná potreba, v porovnaní so stavom pred kastráciou, klesla o 30%. Znížený podiel sacharidov môže viesť k miernemu nárastu cukru v krvi, tým sa znižuje pocit hladu. Vďaka okysleniu moču a kontrolovateľnému obsahu minerálnych látok sa napomáha k zdraviu močových ciest. Granuly Royal Canin Sterilised 7+ Appetite Control boli špeciálne vyvinuté pre kastrované mačky so sklonmi k nadváhe: Kontrolovaný príjem energie: vďaka redukovanému obsahu tuku (12%) Menej uhľohydrátov: ktoré môžu vyvolávať pocity hladu Prídavok L-karnitínu: (200 mg/ kg) pôsobí pozitívne na spaľovanie tuku Pôsobí pozitívne na močové cesty: vďaka kontrole pH (pH 6 - 6,5) Podporuje a udržuje svalovú hmotu: vďaka vyššiemu obsahu proteínov (37%) Inšpirovaný už viac ako 40 ročnou skúsenosťou s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoji takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva.

za cenu 23.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce