Royal Canin Sterilised 7+ - 1

Royal Canin Sterilised 7+ - 1,5 kg

12.49 €

Veľmi žiadaný produkt, od populárneho výrobcu Royal Canin - tento produkt kúpite s VIP zľavou pre každého za 12.49 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 3182550784566
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Urobte si radosť: populárneho výrobcu Royal Canin - tento hit získate v perfektnej akcii za 12.49 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nič naviac!

Pred kastráciou je metabolizmus mačky zvyknutý na konštantný príjem energie. Mačka žerie iba toľko krmiva, aby pokryla svoju dennú dávku energie. Po kastrácii je tento prirodzený proces narušený, mačka žerie viac, než potrebuje a často má sklony k nadváhe. U starších mačiek sa navyše môžu dostaviť problémy, ktoré sú špecifické pre starobu, ako napríklad obmedzený pohyb alebo problémy funkcie obličiek. Už 48 hodín po kastrácii prijíma mačka o 20% viac potravy, pričom jej skutočná potreba, v porovnaní so stavom pred kastráciou, klesla o 30%. Zníženým podielom sacharidov sa zvýši hladina cukru v krvi a tým sa zamedzí predčasnému pocitu hladu. Močové kamene sú častým problémom kastrovaných mačiek, hlavne ak majú sklony k nadváhe. Mačky pijú menej a produkcia moču je taktiež znížená, čo spôsobuje vznik močových kameňov. Zníženým obsahom minerálnych látok je redukované pH moču, čo priaznivo pôsobí na zdravie obličiek. Vysoký obsah hodnotných proteínov prispieva k vytváraniu a udržaniu svalovej hmoty. Krmivo Royal Canin Sterilised 7+ bolo špeciálne vyvinuté pre sterilizované mačky so sklonmi k nadváhe: Proces starnutia: je vďaka špeciálnej receptúre podporovaný najlepším spôsobom a tým je napomáhané zdravému starnutiu Kontrolovaný príjem energie: vďaka redukovanému obsahu tuku (12%) Menej uhľohydrátov: ktoré môžu vyvolávať pocity hladu Prídavok L-karnitínu: (100 mg/ kg) pôsobí pozitívne na spaľovanie tuku Pôsobí pozitívne na močové cesty: vďaka kontrole pH (pH 6 - 6,5) Podporuje a udržuje svalovú hmotu: vďaka vyššiemu obsahu proteínov (37%) Inšpirovaný už viac než 40ročnou skúsenosťou s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly:

za cenu 12.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce