Royal Canin Sterilised 37 - 400 g

Royal Canin Sterilised 37 - 400 g

4.79 €

Prvotriedný od výrobcu Royal Canin - tento hit ľahko nájdete pri likvidácii skladu za neprekonateľných 4.79 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 3182550737555
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Dnes sme vybrali: originálne od labelu Royal Canin - tento hit môžete zohnať s extra zľavou za 4.79 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Pred kastráciou je metabolizmus mačky zvyknutý na konštantný príjem energie. Mačka žerie iba toľko krmiva, aby pokryla svoju dennú dávku energie. Po kastrácii je tento prirodzený proces narušený, mačka žerie viac, než potrebuje a často má sklony k nadváhe. Už 48 hodín po kastrácii mačka prijíma o 20% viac potravy, pričom jej skutočná potreba, v porovnaní so stavom pred kastráciou, klesla o 30%. Močové kamene sú častým problémom kastrovaných mačiek, hlavne ak majú sklony k nadváhe. Mačky pijú menej a produkcia moču je tiež znížená, spôsobuje to vznik močových kameňov. Zníženým obsahom minerálnych látok je redukované pH moču, čo priaznivo pôsobí na zdravie obličiek. Vysoký obsah hodnotných proteínov prispieva k vytváraniu a udržaniu svalovej hmoty. Royal Canin Sterilised 37 krmivo pre mačky bolo špeciálne vyvinuté pre mačky po kastrácii so sklonmi k nadváhe: Kontrolovaný príjem energie: vďaka redukovanému obsahu tuku (12%) Menej uhlohydrátov: ktoré môžu vyvolávať pocity hladu Prídavok L-karnitínu: (100 mg/ kg) pôsobí pozitívne na spaľovanie tuku Pôsobí pozitívne na močové cesty: vďaka kontrole pH (pH 6 - 6,5) Podporuje a udržuje svalovú hmotu: vďaka vyššiemu obsahu proteínov (37%) Inšpirovaný už viac než 40ročnou skúsenosťou s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly: Vyskúšajte miešané balenie Royal Canin Sterilised box teraz za výnimočnú cenu! Viac informácií o produkte nájdete tu: Royal Canin Sterilised box

za cenu 4.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce