Royal Canin Starter Mousse Mother & Babydog - 12 x 195 g

Royal Canin Starter Mousse Mother & Babydog - 12 x 195 g

33.99 €

V akcii je len tu od značky Royal Canin - tento tovar si môžete zaobstarať s extra zľavou za 16.29 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 9003579311462
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Hit z katalógu: od producenta Royal Canin - tento artikel je v túto chvíľu výhodne za 16.29 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Sučky potrebujú v čase gravidity a dojčenia krmivo, ktoré je prispôsobené ich špeciálnym potrebám. Rovnako tak šteňatá od 4. týždňa vyžadujú dodatočné krmivo, ktoré ich podporuje v citlivej fáze odstavenia a pri prechode na pevné krmivo. Royal Canin Starter Mousse má jemnú, jedinečnú štruktúru a umožňuje ľahký príjem krmiva. Royal Canin Starter Mousse: Krmivo pre psov s prispôsobeným množstvom živín a energie Pre kŕmenie gravidných a dojčiacich sučiek Pre šteňatá od 4.týždňa pri prechode na pevné krmivo V posledných 3 - 4 týždňoch gravidity sa výrazne zväčší veľkosť a hmotnosť plodov a sučky potrebujú dodatočné krmivo, aby boli dostatočne zaopatrené. V tomto období by sa mali porcie rozdeliť do niekoľkých denných dávok. Počas dojčenia potrebujú sučky optimálny príjem energie, ktorý zamedzí výraznému úbytku hmotnosti, a veľa vody. V závislosti od veľkosti vrhu potrebujú dojčiace sučky 2-3 krát väčší energetický príjem než obvykle. Práve preto je nutné krmivo, ktoré obsahuje vysoké množstvo živín a pokryje energetickú potrebu. Od 4. týždňa po narodení je možné šteňatá dokrmovať polopevným krmivom. Šteňatá sú natoľko vyvinuté, že potrebujú stále menšie množstvo materského mlieka, ale potreba množstva pevného krmiva sa zvyšuje. Pri dokrmovaní sa zároveň znižuje energetická potreba sučky - tu sa množstvo krmiva pomaly znižuje. Royal Canin Starter Mousse sa môže použiť ako samostatné krmivo alebo v kombinácii s krmivom Royal Canin Starter. VďakaBirth - výživovému programu, ktorý bol vyvinutý za pomoci chovateľov, je krmivo optimálne upravené podľa požiadaviek sučiek a šteniat počas prvých 5 fáz života: gravidita, pôrod, dojčenie, odstavenie a 1. fáza vývoja šteniat do 2. mesiaca. Tento Štartovací komplex obsahuje vedľa cenných živín tiež esenciálne dodatkové látky, ktoré podporujú dobré trávenie šteniat. K tomu je vybudovaná a podporovaná prirodzená obranyschopnosť. Royal Canin Starter Mousse: Krmivo pre psov v praktických konzervách Pre gravidné alebo dojčiace sučky: tu je prispôsobený špeciálne nutričný profil s vysokým množstvom živín a energie Pre šteňatá: počas odstavenia od 4. týždňa ako podpora k orientácii na pevné krmivo Štartovací komplex: zvláštna kombinácia živín a špeciálnych dodatkových látok obsiahnutých v materskom mlieku, ktoré podporujú bezpečné trávenie a obranyschopnosť šteniat Kŕmenie: krmivom Mousse je možné kŕmiť samostatne či v kombinácii s granulami Royal Canin Starter

za cenu 16.29 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce