Royal Canin Sphynx - 2 kg

Royal Canin Sphynx - výhodné balenie 2 x 10 kg

59.99 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, kvalitné značky Royal Canin Breed - tento produkt ponúkame za takmer veľkoobchodnú cenu 114.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 3182550758857
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Práve je za dobrú cenu čo berieme od značky Royal Canin Breed - tento tovar si môžete nechať poslať za perfektnú cenu 114.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Mačky Sphynx, ktoré sú nazývané aj naháčmi, patria k jednej z najpozoruhodnejších rás mačiek, ktorá nie je zatiaľ veľmi rozšírená. Sú veľmi hravé a temperamentné, nechajú sa rady hladiť a sú aj napriek svojej samostatnosti veľmi závislé a čiastočne majetnícke k človeku. Tieto mačky nemajú srsť, preto sú veľmi citlivé na teplo a chlad. Mačky Sphynx potrebujú energetické krmivo k tomu, aby si udržali svoju telesnú teplotu, ktorá je o trochu vyššia než priemerná teplota mačiek. Špeciálna kombinácia živín z oleja boráka lekárskeho, biotínu, vitamínu A a zinku podporuje zdravie kože a znižuje riziko podráždenia kože. Funkcia bariéry kože je podporovaná omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami (EPA&DHA). Obsiahnutý taurín v kombinácií s L-karnitínom môže podporiť srdcové svalstvo. Špeciálna receptúra sa postará o strednú hodnotu pH a môže tak pozitívne pôsobiť na zdravie močových ciest. Granuly sú svojim tvarom, veľkosťou a textúrou prispôsobené chrupu mačiek Sphynx a napomáhajú ústnej hygiene. Royal Canin Sphynx v prehľade: špeciálne granuly pre mačky Sphynx pre mačky od 13. mesiaca zvýšený energetický obsah pre udržanie telesnej teploty olej z boráka lekárskeho, biotín, vitamín A & zinok: pre zdravú kožu omega-3 & omega-6 mastné kyseliny (EPA&DHA): na podporu funkcie kože ako bariéry taurín & L-karnitín: pre zlepšenie kontrakčnej sily srdcového svalu podpora zdravia močových ciest: špeciálna receptúra pre optimálnu hodnotu pH (6 - 6,5) prispôsobené chrupu mačiek Sphynx - tvarom, štruktúrou a veľkostou mimoriadne lahodné a vyvážené

za cenu 114.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce