Royal Canin Special Club Performance Adult CC - 15 kg

Royal Canin Special Club Performance Adult CC - 15 kg

71.99 €

Tradičný bestseller, od top výrobcu Royal Canin Club Selection - tento tovar si môžete zaobstarať v akcii za 33.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 3182550702874
Do obchodu

Popis

Royal Canin Club Selection

Váš obľúbený tovar, čo nám vyrába Royal Canin Club Selection - tento hit získate za úžasnú cenu 33.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Royal Canin Special Club CC je vyvážené kvalitné krmivo, ktoré sa skladá z obalených granúl. Krmivo je určené pre dospelých, normálne aktívnych psov. Zvláštnosti krmiva: Kontrolované, kvalitné zložky a stredný obsah energie u krmiva Royal Canin CC plne pokrývajú potrebu normálne aktívnych psov. Osobitný dôraz je kladený na kvalitu proteínov obsiahnutých v krmive, obsah aminokyselín, minerálov a vitamínov Použitie: Určené k výžive dospelých psov všetkých rás s normálnou telesnou aktivitou.

za cenu 33.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce