Royal Canin Shih Tzu  Puppy  - 1

Royal Canin Shih Tzu Puppy - 1,5 kg

22.99 €

V akcii je len tu čo nám vyrába Royal Canin Breed - tento produkt kúpite za bombastickú cenu 12.49 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 3182550722605
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Kvalitný od spoločnosti Royal Canin Breed - tento produkt objednáte za skvelú cenu 12.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

V intenzívnej a veľmi dôležitej fáze rastu potrebujú šteňatá Shih Tzu zvláštne krmivo, ktoré je prispôsobené ich potrebám. Počas rastu vyžadujú kosti a svalstvo osobitnú starostlivosť, aby sa mohli zdravo vyvíjať. Imunitný systém by sa mal posilniť, aby šteňa mohlo vyrásť v zdravého a čulého psa. Shih Tzu patrí svojou veľkosťou k malým rasám. Je to nezávislé a priateľské stvorenie. Svojou malou veľkosťou sa stáva obľúbeným sprievodcom, ktorý žije prevažne v dome. Shih Tzu je robustný pes, ktorému by sa malo dať dostatok pozornosti, má obzvlášť dobrý sluch a dlhú srsť, ktorá potrebuje starostlivosť. Táto rasa potrebuje špeciálne granuly, ktoré sú prispôsobené malej čeľusti. Royal Canin Shih Tzu Puppy pre mladých psov do 10 mesiacov zohľadňuje všetky špecifické vlastnosti: Rýchly vývoj: počas intenzívnej fázy rastu potrebuje šteňa optimálne množstvo energie a bielkovín a aj vyvážený prísun vápnika a fosforu Posilnenie imunitného systému: špeciálny komplex antioxidantov prispieva k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti šteňaťa Zvláštna receptúra: cenné vitamíny a aminokyseliny môžu posilniť kožu a zabrániť preniknutiu baktérií, zároveň napomáhajú k lesknúcej sa srsti a redukcii tvoreniu šupín. Granuly na mieru: malá čeľusť potrebuje špeciálne krokety, ktoré sú veľkosťou, tvarom a štruktúrou prispôsobené malej čeĺusti Shih Tzu, lebo Shih Tzu je týmto poháňaný k intenzívnejšiemu hryzeniu Predbežná ochrana pred zubným kameňom: zbytky krmiva vedú často k nepríjemným problémom s chrupom, k ochrane pred zubným kameňom napomáhajú sodné fosfáty, ktoré zachytia vápnik obsiahnutý v slinách. Redukcia zápachu trusu: vysoko stráviteľné bielkoviny, ryža, FOS a EPA/DHA-komplex minimalizujú množstvo nestrávených zbytkov krmiva a tým redukujú nepríjemný zápach Granuly: Royal Canin Breed Shih Tzu Puppy sú granuly pre šteňatá Shih Tzu do 10 mesiacov. Špeciálna receptúra bola prispôsobená špeciálnym požiadavkám tejto malej rasy.

za cenu 12.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce