Royal Canin Shih Tzu  Adult - 7

Royal Canin Shih Tzu Adult - 7,5 kg

77.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od známej značky Royal Canin Breed - tento artikel musíte mať za skvelú cenu 39.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 45 €, neplatíte poštovné. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 3182550748032
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Práve je za dobrú cenu s pečaťou kvality Royal Canin Breed - tento hit môžete zaobstarať pri časovo obmedzenej akcii za 39.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Shih Tzu patrí svojou veľkosťou k malým rasám. Je to nezávislé a priateľské stvorenie. Svojou malou veľkosťou sa stáva obľúbeným sprievodcom, ktorý žije prevažne v dome. Shih Tzu je robustný pes, ktorému by sa malo dať dostatok pozornosti, má obzvlášť dobrý sluch a dlhú srsť, ktorá potrebuje starostlivosť. Táto rasa potrebuje špeciálne granuly, ktoré sú prispôsobené malej čeľusti. Royal Canin Breed Shih Tzu Adult pre dospelých psov od 10 mesiacov zohľadňuje všetky špecifické vlastnosti: Zvláštna receptúra: cenné vitamíny a aminokyseliny môžu posilniť kožu a zabrániť preniknutiu baktérií, zároveň napomáhajú k lesknúcej sa srsti a redukcii tvorenia šupín. Granuly na mieru: malá čeľusť potrebuje špeciálne krokety, ktoré sú veľkosťou, tvarom a štruktúrou prispôsobené malej čeľusti Shih Tzu, aby bol podnecovaný k intenzívnejšiemu hryzeniu Predbežná ochrana pred zubným kameňom: zvyšky krmiva vedú často k nepríjemným problémom s chrupom, k ochrane pred zubným kameňom napomáhajú sodné fosfáty, ktoré zachytia vápnik obsiahnutý v slinách. Redukcia zápachu trusu: vysoko stráviteľné bielkoviny, ryža, FOS a EPA/DHA-komplex minimalizujú množstvo nestrávených zvyškov krmiva a tým redukujú nepríjemný zápach Granuly: Royal Canin Breed Shih Tzu sú granuly pre dospelých Shih Tzu. Špeciálna receptúra bola prispôsobená špeciálnym požiadavkám tejto malej rasy.

za cenu 39.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce