Royal Canin Setter Adult - výhodné balenie 2 x 12 kg

Royal Canin Setter Adult - výhodné balenie 2 x 12 kg

52.99 €

Práve je za dobrú cenu od Royal Canin Breed - tento artikel čaká na vás vo zľavové akciu za 102.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 3182550751216
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Špičkový tovar, od top značky Royal Canin Breed - tento produkt predávame v časovej obmedzenej zľave za 102.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Seter je sebavedomý pes s veľmi dobrým čuchom. Charakteristická je jeho gaštanovo hnedá srsť. Jeho srsť je rovná a priliehavá, bez zvlnenia alebo kučier. Na prednej strane labiek, na hlave a na špičkách uší je krátka a jemná. Starostlivosť o srsť nevyžaduje veľa námahy. Pravidelné česanie je dostatočné, aby srsť bola ošetrená a zostala lesklá. Seter je oddaný, inteligentný a vyrovnaný, čo z neho robí priateľského a ostražitého rodinného psa. Potrebuje veľa pozornosti a pohybu. S deťmi vychádza seter z pravidla veľmi dobre. Suché krmivo Breed Adult pre setre je špeciálne prispôsobené individuálnym potrebám dospelých setrov od 12 mesiacov: Fyzická kondícia: Optimálny obsah proteínov a energie v kombinácii s L-karnitínom podporuje atletickú stavbu tela setrov a pomáha dodávať vitalitu. Mastné kyseliny omega-3 EPA a DHA podporujú zdravie kĺbov Krásna srsť: Podporuje lesk a prirodzenú krásu srsti vďaka borákovemu oleju a sírnym aminokyselinám (methonínu a cystínu) Podpora imunitného systému: Komplex antioxidantov z hodnotných vitamínov a aminokyselín (taurínu, luteínu, vitamínu C a E) posilňuje obranyschopnosť a ochrannú funkciu kože Vysoká stráviteľnosť: Vysoko stráviteľné L.I.P.-proteíny* spolu s manan-oligosacharidmi či frukto-oligosacharidmi (FOS) a sušenou repou podporujú vyváženú, zdravú črevnú flóru * = Označenie L.I.P. (Low Indigestible Proteins): vybrané, ľahko stráviteľné proteíny s vysokou biologickou hodnotou, zdroj proteínov s viac než 90% stráviteľnosťou.   Granuly: Správne krmivo Vám pre Vášho psa zaručí optimálny príjem živín, úplne podľa jeho špecifických potrieb na stravovanie. Receptúra Royal Canin Royal Canin Breed 27 Adult pre setre je koncipovaná a prispôsobená špeciálne potrebám dospelých setrov.

za cenu 102.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce