Royal Canin Sensible 33 - 4 kg

Royal Canin Sensible 33 - 400 g

3.79 €

Dnes je tu pre vás s preslávenou značkou Royal Canin - tento artikel musíte mať v hustej akciu za 3.69 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 3182550702263
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Hit z katalógu: od obľúbenej značky Royal Canin - tento artikel sa na vás teší vo zľavové akciu za 3.69 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Niektoré mačky majú citlivé trávenie a sklony k redšej stolici. Takéto mačky potrebujú krmivo, ktorého zložky sú ľahko stráviteľné a živiny z krmiva sa ľahko vstrebávajú. Takéto riešenie prináša Royal Canin Sensible krmivo pre mačky s "Optimal-Digestion" (optimálne trávenie). Vďaka špeciálnym zložkám obsiahnutým v krmive sa zlepšuje trávenie Zdravá črevná flóra je veľmi dôležitá pre zdravé trávenie a okrem toho dodáva Vašej mačke lepší pocit Royal Canin Sensible krmivo pre mačky bolo špeciálne vyvinuté pre potreby prieberčivých mačiek s citlivým trávením : Nespôsobuje ťažkosti: dobre stráviteľné L.I.P. proteíny redukujú množstvo nestrávených častí, ktoré môžu v hrubom čreve kvasiť. L.I.P. proteíny sú kvalitné, ľahko stráviteľné proteíny. Vysoký obsah ryže pôsobí priaznivo na trávenie Zdravá črevná flóra: mikro vláknina a frukto-oligo sacharidy pôsobia priaznivo na črevnú flóru Granuly:

za cenu 3.69 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce