Royal Canin Sensible 33 - 4 kg

Royal Canin Sensible 33 - 4 kg

25.49 €

Veľmi obľúbený produkt čo nám dodáva Royal Canin - tento artikel je v túto chvíľu v akcii za 25.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 3182550702331
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Exkluzívny od firmy Royal Canin - tento artikel je v túto chvíľu extra výhodne za 25.49 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Niektoré mačky majú citlivé trávenie a sklony k redšej stolici. Takéto mačky potrebujú krmivo, ktorého zložky sú ľahko stráviteľné a živiny z krmiva sa ľahko vstrebávajú. Takéto riešenie prináša Royal Canin Sensible krmivo pre mačky s "Optimal-Digestion" (optimálne trávenie). Vďaka špeciálnym zložkám obsiahnutým v krmive sa zlepšuje trávenie Zdravá črevná flóra je veľmi dôležitá pre zdravé trávenie a okrem toho dodáva Vašej mačke lepší pocit Royal Canin Sensible krmivo pre mačky bolo špeciálne vyvinuté pre potreby prieberčivých mačiek s citlivým trávením : Nespôsobuje ťažkosti: dobre stráviteľné L.I.P. proteíny redukujú množstvo nestrávených častí, ktoré môžu v hrubom čreve kvasiť. L.I.P. proteíny sú kvalitné, ľahko stráviteľné proteíny. Vysoký obsah ryže pôsobí priaznivo na trávenie Zdravá črevná flóra: mikro vláknina a frukto-oligo sacharidy pôsobia priaznivo na črevnú flóru Granuly:

za cenu 25.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce