Royal Canin Senior Ageing Sterilised 12+ - 4 kg

Royal Canin Senior Ageing Sterilised 12+ - 400 g

4.29 €

Príjemné pocity nadväzujúci so známou značkou Royal Canin - tento tovar si môžete nechať dodať s úžasnou cenovkou 4.19 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Značka: 
SKU: 3182550805353
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Diskontný od top výrobcu Royal Canin - tento tovar si môžete nechať dodať s úžasnou cenovkou 4.19 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Zaraďte sa k spokojným klientom.

V 12 rokoch sa u mačiek zrýchľuje starnutie buniek, ktoré vedie k zníženiu ich výkonnosti. U niektorých starších mačiek, obzvlášť u kastrovaných, môže viesť zníženie aktivity k nadváhe - a to i napriek tomu, že sa očakáva znižovanie hmotnosti ovplyvnené vysokým vekom. Preto je dôležité ponúknuť mačke krmivo, ktoré zohľadní jej vek a telesný stav. Pre zdravý proces starnutia obsahuje krmivo Royal Canin Sterilised 12+ antioxidačný komplex (vitamíny, lykopén, zelený čaj a hroznové polyfenoly), ako i vyššie množstvo esenciálnych mastných kyselín. Granuly Royal Canin Sterilised 12+ boli špeciálne vyvinuté pre kastrované mačky staršie ako 12 rokov: Kontrolovaný príjem energie: vďaka redukovanému obsahu tuku (12%) Prídavok L-karnitínu: (200 mg/ kg) pôsobí pozitívne na spaľovanie tuku Pôsobí pozitívne na močové cesty: vďaka kontrole pH (pH 6 - 6,5) Inšpirovaný už viac ako 40 ročnou skúsenosťou s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition" - krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba vedomosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva.

za cenu 4.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce