Royal Canin Pure Feline Vitalita - 3 kg

Royal Canin Pure Feline Vitalita - 1,5 kg

12.79 €

V akcii je práve teraz čo odoberáme od výrobcu Royal Canin - tento hit môžete získať za úžasnú cenu 12.79 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 3182550737883
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Unikátny čo nám vyrába Royal Canin - tento artikel musíte mať pri práve prebiehajúcej akcii za 12.79 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Aktívne mačky, ktoré sa veľa pohybujú a musia udržovať svoju telesnú kondíciu, majú vysokú spotrebu energie. Royal Canin Pure Feline krmivo pre vitalitu Vašej mačky obsahuje veľa rybacieho mäsa (min. 20%), ktoré predstavuje jediný zdroj živočíšnych proteínov v tomto krmive. Rybie proteíny majú vysokú hodnotu a Vaša mačka je tak dobre zásobená esenciálnymi aminokyselinami, ktoré potrebuje k udržaniu vitality. Ďalším pozitívnym prvkom je to, že ryba je mačkami veľmi dobre prijímaná. Fytonutrienty sú rastlinné aktívne látky, ktorých spotreba pozitívne ovplyvňuje funkciu orgánov. Royal Canin Pure Feline pre vitalitu mačky je krmivo, ktoré je vyvážené, veľmi chutné a zároveň obsahuje rastlinné aktívne látky dôležité na to, aby mačka zostala zdravá. Obsahuje: koreň ženšenu: Hlavnou účinnou látkou ženšenu sú ginsenoidy, ktoré majú blahodárné účinky na organizmus. Jedná sa o molekuly antioxidantov, ktoré povzbudzujú napr. krvný obeh, nervový a imunitný systém a majú ďalšie pozitívne účinky. Lykopény z paradajok: Paradajkové lykopény sú druhom pigmentu z radu karotenoidov. Pretože má antioxidačné účinky, ovplyvňuje pozitívne mnoho telesných funkcií: trávenie, srdce a predovšetkým imunitný systém. Pretože je rozpustný v tukoch, rozvíjajú sa jeho účinky v bunkových membránach, presne tam, kde útočia voľné radikály. Zelený čaj: V listoch zeleného čaju sa nachádzajú polyfenoly, ktoré neutralizujú v bunkách jedovaté látky. Chránia taktiež bunkové jadro pred účinkami ultrafialového a ionizačného žiarenia. Royal Canin Pure Feline krmivo pre vitalitu mačky je zdravé krmivo obsahujúce rastlinné aktívne látky Royal Canin Pure Feline pre vitalitu Vašej mačky nepokrýva iba potrebnú dávku živín, ale taktiež dodáva Vašej mačke aktívne rastlinné látky s pozitívnymi vlastnosťami. Royal Canin Pure Feline berie ohľad na potreby mačiek a zároveň kombinuje už známe poznatky s novým fundovaným výskumom o rastlinných aktívnych látkach. Tým podporuje zdravie Vašej mačky. Zlomok sekundy stačí mačke k tomu, aby zmenila fázu pokoja na fázu plnej aktivity. Štartuje neuveriteľne rýchlo, 100 m ubehne asi za 9 sekúnd. V dnešnej dobe je ale jej životný štýl podobný životnému štýlu človeka. Mačky žijú stále častejšie v mestách pokojným životom. I keď nemá mačka prístup von, musí mať možnosť vyžiť sa v typických aktivitách, ktoré k nej neodmysliteľne patria. Aby sa zabránilo známkam starnutia, sú použité rastlinné látky ako ginsenoidy (z koreňa ženšenu), lykopény (dodávajú paradajkám červenú farbu) a polyfenoly z listov zeleného čaju. Všetky tieto zložky majú antioxidačné účinky, čo znamená, že bojujú proti voľným radikálom zodpovedným za starnutie buniek. Tieto všetky rastlinné látky dodávajú vitalitu i starším mačkám.

za cenu 12.79 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce