Royal Canin Pug Puppy  - 1

Royal Canin Pug Puppy - 1,5 kg

12.49 €

Poctivý výrobok, od popredného výrobcu Royal Canin Breed - tento produkt kúpite s úžasnou cenovkou 12.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 3182550813082
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Exkluzívny pochádzajúce od značky Royal Canin Breed - tento produkt ponúkame za jedinečnú cenu 12.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Šteňatá mopsov potrebujú počas ich krátkej a citlivej fázy rastu krmivo, ktoré je prispôsobené ich potrebám. Zdravé a vyvážené krmivo je základom pre zdravý a dlhý život. Mops je príjemný spoločník. Jeho povahu charakterizuje šarm, dôstojnosť, inteligencia a vyrovnanosť. Je to veselý a živý pes. Táto rasa má často sklony k nadváhe, o to dôležitejšie je vyvážené krmivo. Kvôli zvláštnemu tvaru hlavy s krátkou tvárovou časťou a miernym predkusom má mops úzke dýchacie cesty. S tým spojené ťažkosti pri dýchaní môžu okrem iného ovplyvniť i tráviaci trakt. Neobvyklý tvar hlavy sťažuje i príjem potravy. Royal Canin Pug Puppy ponúka vyvážené granuly s prispôsobeným pomerom živín a zníženým obsahom tuku. Špeciálne vyvinuté zloženie môže podporovať trávenie a prispievať k vyváženej črevnej flóre. Navyše sa aktivuje a podporuje obranyschopnosť. Obsiahnutý borákový olej napomáha k správnej látkovej výmene a podporuje spolu s ostatnými zložkami ideálnu hmotnosť psa. Textúra a tvar granúl sú prispôsobené chrupu mopsov, uľahčujú príjem potravy a podnecujú k hryzeniu. Zdravie kože a srsti je podporované vysokým obsahom EPA DHA. Špeciálna receptúra pre podporu trávenia, črevnej flóry a prirodzenej obranyschopnosti Zloženie kombinované s prídavkom borákového oleja pre udržanie ideálnej hmotnosti Špeciálne prispôsobený tvar granúl s prídavkom vápnika znižuje tvorbu zubného kameňa a uľahčuje príjem potravy Zloženie podporuje regeneráciu kožnej bariéry a má vplyv na zdravie kože

za cenu 12.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce