Royal Canin Poodle Adult - výhodné balenie 2 x 7

Royal Canin Poodle Adult - výhodné balenie 2 x 7,5 kg

39.99 €

Jedinečná ponuka, od kvalitnej značky Royal Canin Breed - tento tovar si môžete nechať poslať s VIP zľavou pre každého za 75.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 3182550716932
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

V akcii je s trendy značkou Royal Canin Breed - tento hit môžete získať za skvelú cenu 75.99 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Pudlíky sú veľmi živé, zvedavé a chápavé psy. Ako jednej z mála rás im neustále rastie srsť. Neobvyklá srsť pudíkov sa skláda z 20% z hustých krycích chlpov a z 80% z jemných, zvlnených chlpov. Pudlíky sa často dožívajú vysokého veku a preto by mali byť chránené pred príznakmi starnutia. Staršie pudlíky sú viac ohrozené šedým zákalom, ku ktorého vzniku prispievajú jamä voľné radikály. Častým problémom pudlíkov je zubný kameň, pretože v medzizubných medzerách často zostávajú zbytky potravy, ktoré prispievajú k jeho vzniku. Royal Canin Pudel je krmivo vyvinuté špeciálne pre pudle od 10 mesiacov: Krásna srsť: brutnákový olej (omega 6-mastné kyseliny) zjemňuje srsť. Omega 3- (EPA & DHA) a omega-6 mastné kyseliny sú dôležité pre zachovanie zdravej pokožky. Aminokyseliny, ktoré viažu síru (methyonin a cystin) podporujú neustále dorastanie srsti. Komplex z pantoténových kyselín, nicotinamid, histidin, inositol a cholin posilňujú bariérovú funkciu kože. Pomáha udržať dobrý zrak: komplex antioxidantov (lutein, zeaxanthin, vitamín E & C) pomáha zachovať zrak a očný pigment Prevencia proti zubnému kameni: špeciálna veľkost granúl a ich forma rovnako ako trifosfát sodný pomáhajú zabraňovať vzniku zubného kameňa Ochrana buniek: synergetický komplex antioxidantov pomáha bojovať proti starnutiu buniek Ochrana tkaniva chrupaviek: glukosamin a chondroitin sulfát chránia tkanivo chrupaviek Granuly:  

za cenu 75.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce