Royal Canin Outdoor 7+ - výhodné balenie 2 x 10 kg

Royal Canin Outdoor 7+ - 4 kg

29.99 €

V akcii je práve teraz čo nám dodáva Royal Canin - tento produkt ponúkame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 29.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 3182550784481
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Hit poslednej doby, od obľúbeného výrobcu Royal Canin - tento artikel musíte mať v úžasnej akcii za 29.99 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Napriek vyššiemu veku sú mačky staršie ako 7 rokov, žijúce prevažne vonku, stále aktívne. Aby si uchovali dynamiku, musia prijímať krmivo s vyšším obsahom energie. Dôvodom, prečo staršie mačky potrebujú energeticky bohatšiu stravu, je horšia funkcia ich tráviaceho systému. Mačky od 7 rokov sú náchylnejšie na ochorenia obličiek a ich prirodzená obranyschopnosť je znížená. Vplyv starnutia je pomaly zreteľný hlavne na kĺboch, ktoré sú u mačiek žijúcich prevažne vonku, zaťažené po celý život. Royal Canin Outdoor 7+ krmivo pre mačky je optimálne prispôsobené špecifickým požiadavkám aktívnych mačiek starších ako 7 rokov, ktoré žijú prevažne vonku: Optimálny prísun kalórií: prispôsobený variabilným potrebám starších mačiek pohybujúcich sa vonku Priaznivo pôsobí na chrupavky a kosti: glukosamín a chondroitín sulfát, ako aj omega-3 mastné kyseliny (EPA/ DHA) podporujú látkovú výmenu v chrupavkách, a tým i pohyblivosť kĺbov Age-Support-Complex spomaľujúci starnutie buniek: bohatý na vitamíny E a C, ktoré v spojení s polyfenolom (150 mg/ kg) z hrozien a zeleného čaju, neutralizujú voľné radikály, a tým spomaľujú starnutie organizmu. Menšie množstvo fosforu a sodíka podporuje správnu funkciu obličiek Zdravé obličky: redukovaný obsah fosforu (0,79%) podporuje zdravie obličiek Obsah minerálov je prispôsobený optimálnej funkcii močového ústrojenstva, pH medzi 6,0 - 6,5 Optimálna hygiena zubov: natrium polyfosfáty viažu vápnik z ústnej dutiny, a tým zabraňujú tvorbe zubného kameňa Inšpirovaný už viac ako 40-ročnou skúsenosťou s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly:

za cenu 29.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce