Royal Canin Outdoor 30 - 2 kg

Royal Canin Outdoor 30 - 4 kg

25.49 €

Kvalitný čo nám dodáva Royal Canin - tento produkt objednáte za skvelú cenu 25.49 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Máte radi DOPRAVU, ktorú za vás zaplatí e-shop? Stačí nakúpiť nad 45 € a je vaša. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 3182550707381
Do obchodu

Popis

Royal Canin

V zľave je od výrobcu Royal Canin - tento artikel nakupujte v časovej obmedzenej zľave za 25.49 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Aktívne mačky, ktoré žijú prevažne vonku, sú vystavené väčšiemu riziku infekcií než mačky žijúce v byte. Také mačky sú ovplyvnené prirodzenými životnými procesmi ako hľadanie partnera, boje, značkovanie revíru a pod. Potreba energie aktívnych mačiek je vyššia a závisí na dĺžke pobytu vonku, veľkosti ich teritória a teplotných rozdieloch v priebehu roka. Royal Canin Outdoor 30 krmivo pre mačky je optimálne prispôsobené požiadavkám aktívnych mačiek, ktoré žijú prevažne vonku: Obsah energie: prispôsobený vyšším energetickým nárokom aktívnych mačiek, pohybujúcich sa vonku Pozitívne ovplyvňuje chrupavky a kĺby: glucosamín a chondroitín sulfát, rovnako ako omega-3 mastná kyselina (EPA/ DHA), podporujú látkovú výmenu v chrupavkách, a tým priaznivo ovplyvňujú pohyblivosť kĺbov Optimálna hygiena zubov: nátrium fosfát na seba viaže vápnik v ústnej dutine a zamedzuje tvorbe zubného kameňa Obsah minerálov je prispôsobený optimálnej funkcii močového ústrojenstva, pH medzi 6,0 - 6,5 Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť: Royal Canin Outdoor 30 krmivo pre mačky obsahuje komplex antioxidantov, ktorý posilňuje prirodzenú obranyschopnosť. Vitamíny E a C, kombinované s taurínom a luteínom, pohlcujú voľné radikály a chránia bunky. Luteín stimuluje imunitný systém mačky. Inšpirovaný už viac ako 40ročnými skúsenosťami s produktmi pre zvieratá vyvinul Royal Canin rad "Health Nutrition", krmivo pre podporu zdravia zvieraťa. Iba znalosti o skutočných potrebách zvieraťa a jeho individuálnych vlastnostiach vedú k vývoju takého krmiva, ktoré tieto potreby presne pokrýva. Granuly:

za cenu 25.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce