Royal Canin Nórska lesná mačka - 2 kg

Royal Canin Nórska lesná mačka - 10 kg

62.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, od známeho výrobcu Royal Canin - tento artikel sa na vás teší po zľave za 59.99 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 3182550825405
Do obchodu

Popis

Royal Canin

V akcii je od výrobcu Royal Canin - tento artikel je tu pre vás po zlacnenie za 59.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Nórska lesná mačka je veľmi sebavedomá, ostražitá a spoločenská mačka. Jej nekomplikovaná, hravá a kľudná osobnosť z nej robia veľmi príjemného spoločníka. Často je chovaná v byte, ale od prírody je veľmi športový typ. Je vášnivým lovcom, rada sa šplhá a miluje neobmedzený pohyb. Na nórskej lesnej mačke je nápadná jej nádherná srsť, ktorá by mala byť denne česaná. Srsť je dvojitá a podsada jemná a vlnitá. Prekrásna krycia srsť tvorí vodoodpudivú izolačnú vrstvu, ktorá účinne chráni pred nepriaznivým počasím. Úplnu dospelosť dosahujú zástupci tohto plemená až v štyroch až piatich rokoch. Royal Canin Nórska lesná mačka je krmivo, ktoré bolo vyvinuté tak, aby zohľadňovalo špeciálne výživové nároky nórskych lesných mačiek. Obsiahnuté omega-3 mastné kyseliny, L-karnitín a brutnákový olej môžu prospievať kráse a zdraviu srsti a pôsobiť proti zápalovým ochoreniam kože a tiež môžu podporovať funkciu kože ako bariéry. Špeciálna kombinácia vlákninových zložiek môže prirodzeným spôsobom obmedziť tvorbu chlpových bezoárov. Nižší energetický obsah prispôsobený nárokom plemena môže prispieť k udržaniu optimálnej hmotnosti, aby neboli zaťažované kĺby a kosti mačky. Frukto-oligosacharidy (FOS) môžu podporovať užitočné baktérie v črevách a predchádzať šireniu patologických baktérií, ktoré môžu spôsobovať infekčné hnačky. Okrem toho môžu FOS podporovať vyváženú črevnú mikroflóru a dobré trávenie. Špeciálne krokety sú tvarom aj štruktúrou prispôsobené silnej čeľusti nórskych lesných mačiek a povzbudzujú ju v kusaní, čo môže mať za následok redukciu množstva prijímaného krmiva. Vlastnosti produktu v prehľade: Špeciálna receptúra pre nórske lesné mačky Pre mačky od 13. mesiaca života Omega-3 mastné kyseliny, L-karnitín a brutnákový olej: môžu podporovať krásnu a zdravú srsť, pôsobiť proti zápalom kože a podporovať funkciu kože ako bariéry Špeciálna kombinácia vlákninových zložiek: môže prirodzenou cestou pôsobiť proti tvorbe chlpových bezoárov Nižší energetický obsah: prispôsobený energetickým nárokom rasy, môže napomáhať udržaniu optimálnej telesnej hmotnosti, a tým šetriť kĺby a kosti Frukto-oligosacharidy(FOS): môžu podporovať užitočné baktérie v črevách, prispievať k udržaniu vyváženej črevnej mikroflóry a podporovať dobré trávenie Špeciálne krokety: tvarom a šturktúrou prispôsobené silnej čeľusti nórskych lesných mačiek, povzbudzujú ich v kusaní, čo môže mať za následok zníženie množstva prijímaného krmiva Z najlepších surovín, vyvážené a obzvlášť chutné Krmivo môže prispievať k dobrej funkcii močových ciest

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce