Royal Canin Mother & Babycat 34 - 10 kg

Royal Canin Mother & Babycat 34 - 400 g

4.29 €

Veľmi žiadaný produkt, od populárneho výrobcu Royal Canin - tento tovar si môžete nechať dodať extra výhodne za 4.19 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3182550707305
Do obchodu

Popis

Royal Canin

V akcii je práve teraz čo berieme od značky Royal Canin - tento produkt máte za pár kliknutí v úžasnej akcii za 4.19 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Neplaťte inde viac než musíte.

Rastová fáza je jedna z najcitlivejších fáz v živote mačky. Mačiatka potrebujú starostlivosť celých prvých 12 mesiacov. Mačiatka v prvej fáze rastu (1.-4. mesiac) majú špeciálne potreby a krmivo by ich malo zohľadňovať. Rastúce mačiatko vo fáze odstavovania začína s pevným krmivom: Mačiatka pozvoľna strácajú schopnosť tráviť laktózu (mliečny cukor), zároveň sa zlepšuje trávenie škrobov. Obranyschopnosť, ktorú mačiatko získavalo od mačky, sa postupne vytráca a mačiatko si buduje vlastný imunitný systém. Trvalé zuby rastú u mačiatok najskôr od 4. mesiaca. Royal Canin Mother & Babycat krmivo pre mačky je špeciálne vyvinuté pre potreby malých mačiatok medzi 1 a 4 mesiacmi: Budovanie prirodzenej obranyschopnosti: Patentovaný, kombinovane účinný komplex antioxidantov (vitamíny E & C, taurín a luteín) a mannan-oligosachardy, podporujú u mačiatok budovanie imunitného systému. Ľahké odstavenie: Malé, ľahko rozpustiteľné granulky uľahčujú prechod na pevnú stravu. Mäkká textúra je perfektná pre mliečne zuby mačiatok. Optimálne podporuje trávenie Veľmi dobre stráviteľné proteíny redukujú množstvo nestráviteľných zložiek v hrubom čreve. Frukto-oligosacharidy, dužina z červenej repy a EPA/DHA zaisťujú zdravé trávenie. Granuly:

za cenu 4.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce