Royal Canin Mother & Babycat 34 - 10 kg

Royal Canin Mother & Babycat 34 - 10 kg

114.99 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu od spoločnosti Royal Canin - tento artikel pořizujte v neopakovateľnej akcii za 59.99 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 3182550724432
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Váš obľúbený tovar, so známou značkou Royal Canin - tento artikel musíte mať vo výhodnej akcii za 59.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Rastová fáza je jedna z najcitlivejších fáz v živote mačky. Mačiatka potrebujú starostlivosť celých prvých 12 mesiacov. Mačiatka v prvej fáze rastu (1.-4. mesiac) majú špeciálne potreby a krmivo by ich malo zohľadňovať. Rastúce mačiatko vo fáze odstavovania začína s pevným krmivom: Mačiatka pozvoľna strácajú schopnosť tráviť laktózu (mliečny cukor), zároveň sa zlepšuje trávenie škrobov. Obranyschopnosť, ktorú mačiatko získavalo od mačky, sa postupne vytráca a mačiatko si buduje vlastný imunitný systém. Trvalé zuby rastú u mačiatok najskôr od 4. mesiaca. Royal Canin Mother & Babycat krmivo pre mačky je špeciálne vyvinuté pre potreby malých mačiatok medzi 1 a 4 mesiacmi: Budovanie prirodzenej obranyschopnosti: Patentovaný, kombinovane účinný komplex antioxidantov (vitamíny E & C, taurín a luteín) a mannan-oligosachardy, podporujú u mačiatok budovanie imunitného systému. Ľahké odstavenie: Malé, ľahko rozpustiteľné granulky uľahčujú prechod na pevnú stravu. Mäkká textúra je perfektná pre mliečne zuby mačiatok. Optimálne podporuje trávenie Veľmi dobre stráviteľné proteíny redukujú množstvo nestráviteľných zložiek v hrubom čreve. Frukto-oligosacharidy, dužina z červenej repy a EPA/DHA zaisťujú zdravé trávenie. Granuly:

za cenu 59.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce