Royal Canin Mini Puppy / Junior - 4 kg

Royal Canin Mini Puppy / Junior - výhodné balenie 2 x 8 kg

36.99 €

Neodoláte: od popredného výrobcu Royal Canin Size - tento tovar si môžete kúpiť s neuveriteľnou zľavou za 70.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 3182550793049
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Spokojnosť prinášajúci originálne od labelu Royal Canin Size - tento produkt máte za pár kliknutí výhodne za 70.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Neplaťte inde viac než musíte.

Malí psi zažívajú veľmi krátku, ale intenzívnu fázu rastu. Ak sú dostatočne zásobení energiou a bielkovinami, dochádza u nich počas 10 mesiacov k dvadsaťnásobnému zvýšeniu telesnej váhy. U psov malých plemien sa dá očakávať dĺžka života 13 - 16 rokov, pokiaľ sú už v mladosti správne kŕmení. Royal Canin Mini Puppy (dříve: Royal Canin Mini Junior) bolo špeciálne zostavené pre potreby rastúcich psov malých rás (1 - 10 kg) od 2 mesiacov: Stavba kostí a svalov: vo veku okolo 10 mesiacov dochádza u šteniat k ukončeniu výstavby svalstva a spevneniu kostí. Potreba energie na kg váhy je v tejto fáze asi 1,6 krát vyššia ako u dospelých psov. Prísun kalórií musí preto zodpovedať potrebám šteniat, inak hrozí nebezpečenstvo rýchleho nárastu na váhe. Veľmi dobrá stráviteľnosť: starostlivo vybrané živiny a prírodné arómy sú veľmi dobre znášané aj výberavými psami Nespôsobuje tráviace ťažkosti: V prvých mesiacoch života je tráviaci systém šteniat veľmi citlivý, pretože sa vyvíja postupne. Určité zložky, ako napríklad škrob, sú trávené len z časti. Optimálne krmivo s obsahom bielkovín, frukto oligosacharidov a rybieho tuku dopomáha k dobrému tráveniu a efektívnemu využitiu živín. Podporuje imunitný systém: synergický komplex anitoxidantov (taurín, luteín, vitamín C a E) pomáha budovať obranyschopnosť organizmu. Mannán oligosacharidy posilňujú lokálnu obranyschopnosť čreva. Esenciálne omega-3 a omega-6 mastné kyseliny chránia sliznicu čriev. Optimálna veľkosť granúl: špeciálna veľkosť, forma a štruktúra granúl uľahčuje ich rozkúsanie Vďaka použitiu LIP bielkovín v krmive Royal Canin Mini Puppy bola dosiahnutá garantovaná stráviteľnosť bielkovín až 95%. Označenie L.I.P. je známkou kvality. Sú ňou označené vybrané, dobre stráviteľné bielkoviny vysokej biologickej hodnoty. Granuly:

za cenu 70.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce