Royal Canin Mini Puppy / Junior - 4 kg

Royal Canin Mini Puppy / Junior - 2 kg

11.99 €

Hit z katalógu: od top výrobcu Royal Canin Size - tento produkt máte za pár kliknutí za vynikajúcu cenu 11.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Stačí naplniť košík tovarom nad štyridsať päť euro a dopravu NEPLATÍTE. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 3182550793001
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

V akcii je populárneho výrobcu Royal Canin Size - tento produkt posielame vo výpredajové akciu za 11.99 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Malí psi zažívajú veľmi krátku, ale intenzívnu fázu rastu. Ak sú dostatočne zásobení energiou a bielkovinami, dochádza u nich počas 10 mesiacov k dvadsaťnásobnému zvýšeniu telesnej váhy. U psov malých plemien sa dá očakávať dĺžka života 13 - 16 rokov, pokiaľ sú už v mladosti správne kŕmení. Royal Canin Mini Puppy (dříve: Royal Canin Mini Junior) bolo špeciálne zostavené pre potreby rastúcich psov malých rás (1 - 10 kg) od 2 mesiacov: Stavba kostí a svalov: vo veku okolo 10 mesiacov dochádza u šteniat k ukončeniu výstavby svalstva a spevneniu kostí. Potreba energie na kg váhy je v tejto fáze asi 1,6 krát vyššia ako u dospelých psov. Prísun kalórií musí preto zodpovedať potrebám šteniat, inak hrozí nebezpečenstvo rýchleho nárastu na váhe. Veľmi dobrá stráviteľnosť: starostlivo vybrané živiny a prírodné arómy sú veľmi dobre znášané aj výberavými psami Nespôsobuje tráviace ťažkosti: V prvých mesiacoch života je tráviaci systém šteniat veľmi citlivý, pretože sa vyvíja postupne. Určité zložky, ako napríklad škrob, sú trávené len z časti. Optimálne krmivo s obsahom bielkovín, frukto oligosacharidov a rybieho tuku dopomáha k dobrému tráveniu a efektívnemu využitiu živín. Podporuje imunitný systém: synergický komplex anitoxidantov (taurín, luteín, vitamín C a E) pomáha budovať obranyschopnosť organizmu. Mannán oligosacharidy posilňujú lokálnu obranyschopnosť čreva. Esenciálne omega-3 a omega-6 mastné kyseliny chránia sliznicu čriev. Optimálna veľkosť granúl: špeciálna veľkosť, forma a štruktúra granúl uľahčuje ich rozkúsanie Vďaka použitiu LIP bielkovín v krmive Royal Canin Mini Puppy bola dosiahnutá garantovaná stráviteľnosť bielkovín až 95%. Označenie L.I.P. je známkou kvality. Sú ňou označené vybrané, dobre stráviteľné bielkoviny vysokej biologickej hodnoty. Granuly:

za cenu 11.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce