Royal Canin Mini Ageing +12 - 3

Royal Canin Mini Ageing +12 - 3,5 kg

37.99 €

Diskontný od výrobcu Royal Canin Size - tento tovar zakúpite pri likvidácii skladu za neprekonateľných 19.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 3182550793582
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Kvalitný od populárneho výrobcu Royal Canin Size - tento produkt posielame v sezónne zľave za 19.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Psi malých rás sú už v 12 rokoch v seniorskom veku s niektorými príznakmi staroby. Menšia chuť do jedla, problémy s trávením, srdcové alebo obličkové problémy a problémy so zubami sú pritom najčastejšími sprievodnými javmi. Aby Váš psík zostal čo najdlhšie v dobrej kondícii, malo by byť jeho krmivo prispôsobené špecifickým požiadavkám a malo by podporovať zdravé starnutie. Royal Canin Mini Ageing môže podporovať vďaka vybraným živinám zdravie starších psov menších rás. Špeciálna receptúra s cenným komplexom antioxidantov môže pozitívne pôsobiť na vitalitu psa. Krmivo pre psov Royal Canin Mini Ageing +12 bolo špeciálne vyvinuté pre malých psov (do 10 kg) starších ako 12 rokov: Bojuje proti prejavom starnutia: komplex antioxidantov (vitamín C a E, polyfenoly z hrozna a zeleného čaju) pôsobí proti oxidatívnemu stresu a tým sa môžu spomaľovať prejavy starnutia. Vitamín C: jeho antioxidačné účinky pôsobia najmä v medzibunkových priestoroch a napomáha, okrem iného, znovuobnove vitamínu E, ktorý pôsobí tiež proti voľným radikálom. Aj napriek tomu, že v tele psa dochádza k syntéze vitamínu C, jeho obsah v krmive pomáha bojovať proti oxidatívnemu stresu Vitamín E: chráni tukové štruktúry bunkových membrán pred útokmi voľných radikálov. Mnoho štúdií na ľuďoch dokazuje veľký význam vitamínu E, ktorý chráni pred vznikom určitých chorôb Polyfenoly z hrozna a zeleného čaju: zabraňujú oxidácii buniek tým, že chránia DNA bunkového jadra. S pomocou polyfenolov je možné obmedziť starnutie buniek, riziko vzniku rakoviny, srdcových chorôb a chorôb obehového systému rovnako ako zápalových chorôb. Podporuje zdravie dôležitých orgánov: určité množstvo fosforu podporuje zdravie obličiek, cenné živiny zdravú funkciu srdca Bezpečné trávenie: výskyt zápchy alebo hnačky môže byť zamedzený vyšším príjmom rozpustnej vlákniny (okrem iného psyllium) a vysoko stráviteľnými bielkovinami LIP Vysoká znášanlivosť: starostlivo vybrané živiny podporujú vysokú akceptáciu. Špeciálna veľkosť, tvar a štruktúra granúl uľahčujú príjem krmiva i u vyberavých psov. Granuly je možné namočiť a tým sa podporuje príjem tekutín u malých psov.

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce