Royal Canin Mini Adult - 4 kg

Royal Canin Mini Adult - 8 kg

31.49 €

Najpredávanejšie čo nám vyrába Royal Canin Size - tento tovar si môžete nechať doručiť v sezónne zľave za 31.49 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 3182550716888
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Top produkt, od značky Royal Canin Size - tento artikel je v túto chvíľu s neuveriteľnou zľavou za 31.49 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Zuby malých psov rastú tesnejšie vedľa seba ako zuby veľkých psov. Zvyšky potravy niekedy zostávajú na zuboch, čo vedie k tvorbe zubného povlaku, ktorý potom vedie k tvorbe zubného kameňa. Malí psi majú slabšiu spodnú čeľusť a v prípade paradentózy dochádza k jej silnému poškodeniu. Niektorí psi malých rás zle reaugujú na častejšiu výmenu krmiva. To má za následok citlivé trávenie a psi niekedy trpia hnačkami alebo plynatosťou. Aby sa týmto problémom predišlo, je potrebné psa kŕmiť dobre stráviteľným krmivom s obsahom vybraných zložiek. Malí psi majú niekedy citlivú kožu, čo je z časti reakcia imunitného systému na alergény a peľ prítomné okolo nás. Práve pri takýchto problémoch by mala byť koža posilnená látkami obsiahnutými v krmive. Vďaka krmivu Royal Canin Mini Adult dochádza k posilneniu prirodzenej bariérnej funkcie kože. 30 až 40% všetkých malých psov trpí nadváhou. Nadváha poškodzuje zdravie a môže dokonca viesť k skráteniu dĺžky života. Royal Canin Mini Adult je zostavené tak, aby spĺňalo potreby dospelých psov malých plemien (1 - 10 kg) od 10 mesiacov: Prevencia zubného kameňa: trifosfát sodný viaže vápnik obsiahnutý v slinách, takže sa z neho nemôže tvoriť zubný kameň Ochrana kože a srsti: vitamíny a aminokyseliny zlepšujú bariérovú funkciu kože a zamedzujú prenikaniu baktérií. Vitamín A, biotín, rybí tuk, kyselina linolová a zinok pomáhajú udržiavať lesklú srsť a redukujú tvorbu šupín Veľmi dobrá znášanlivosť: starostlivo vybrané živiny a prírodné arómy sú veľmi dobre tolerované. Špeciálna veľkosť, forma a štruktúra granúl uľahčujú príjem potravy aj u výberavých psov. Pomáha udržiavať ideálnu váhu: L-carnitin mobilizuje telesné tukové rezervy a pôsobí proti ukladaniu tuku v tele, tým pomáha udržiavať ideálnu váhu Granuly:

za cenu 31.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce