Royal Canin Mini Adult - 4 kg

Royal Canin Mini Adult - 4 kg

22.99 €

Limitovaná edícia produktu s preslávenou značkou Royal Canin Size - tento produkt posielame výhodne za 22.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 3182550727822
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Radosť prinášajúci s osvedčenou značkou Royal Canin Size - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra lacno za 22.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 45 EUR, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Zuby malých psov rastú tesnejšie vedľa seba ako zuby veľkých psov. Zvyšky potravy niekedy zostávajú na zuboch, čo vedie k tvorbe zubného povlaku, ktorý potom vedie k tvorbe zubného kameňa. Malí psi majú slabšiu spodnú čeľusť a v prípade paradentózy dochádza k jej silnému poškodeniu. Niektorí psi malých rás zle reaugujú na častejšiu výmenu krmiva. To má za následok citlivé trávenie a psi niekedy trpia hnačkami alebo plynatosťou. Aby sa týmto problémom predišlo, je potrebné psa kŕmiť dobre stráviteľným krmivom s obsahom vybraných zložiek. Malí psi majú niekedy citlivú kožu, čo je z časti reakcia imunitného systému na alergény a peľ prítomné okolo nás. Práve pri takýchto problémoch by mala byť koža posilnená látkami obsiahnutými v krmive. Vďaka krmivu Royal Canin Mini Adult dochádza k posilneniu prirodzenej bariérnej funkcie kože. 30 až 40% všetkých malých psov trpí nadváhou. Nadváha poškodzuje zdravie a môže dokonca viesť k skráteniu dĺžky života. Royal Canin Mini Adult je zostavené tak, aby spĺňalo potreby dospelých psov malých plemien (1 - 10 kg) od 10 mesiacov: Prevencia zubného kameňa: trifosfát sodný viaže vápnik obsiahnutý v slinách, takže sa z neho nemôže tvoriť zubný kameň Ochrana kože a srsti: vitamíny a aminokyseliny zlepšujú bariérovú funkciu kože a zamedzujú prenikaniu baktérií. Vitamín A, biotín, rybí tuk, kyselina linolová a zinok pomáhajú udržiavať lesklú srsť a redukujú tvorbu šupín Veľmi dobrá znášanlivosť: starostlivo vybrané živiny a prírodné arómy sú veľmi dobre tolerované. Špeciálna veľkosť, forma a štruktúra granúl uľahčujú príjem potravy aj u výberavých psov. Pomáha udržiavať ideálnu váhu: L-carnitin mobilizuje telesné tukové rezervy a pôsobí proti ukladaniu tuku v tele, tým pomáha udržiavať ideálnu váhu Granuly:

za cenu 22.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce