Royal Canin Mini Adult - 4 kg

Royal Canin Mini Adult - 2 kg

10.49 €

Dnes je tu pre vás s trendy značkou Royal Canin Size - tento tovar si môžete nechať dodať v jedinečnej akcii za 10.49 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

SKU: 3182550402170
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza od Royal Canin Size - tento artikel objednávajte výhodne za 10.49 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Pri objednávke nad 45 EUR od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Zuby malých psov rastú tesnejšie vedľa seba ako zuby veľkých psov. Zvyšky potravy niekedy zostávajú na zuboch, čo vedie k tvorbe zubného povlaku, ktorý potom vedie k tvorbe zubného kameňa. Malí psi majú slabšiu spodnú čeľusť a v prípade paradentózy dochádza k jej silnému poškodeniu. Niektorí psi malých rás zle reaugujú na častejšiu výmenu krmiva. To má za následok citlivé trávenie a psi niekedy trpia hnačkami alebo plynatosťou. Aby sa týmto problémom predišlo, je potrebné psa kŕmiť dobre stráviteľným krmivom s obsahom vybraných zložiek. Malí psi majú niekedy citlivú kožu, čo je z časti reakcia imunitného systému na alergény a peľ prítomné okolo nás. Práve pri takýchto problémoch by mala byť koža posilnená látkami obsiahnutými v krmive. Vďaka krmivu Royal Canin Mini Adult dochádza k posilneniu prirodzenej bariérnej funkcie kože. 30 až 40% všetkých malých psov trpí nadváhou. Nadváha poškodzuje zdravie a môže dokonca viesť k skráteniu dĺžky života. Royal Canin Mini Adult je zostavené tak, aby spĺňalo potreby dospelých psov malých plemien (1 - 10 kg) od 10 mesiacov: Prevencia zubného kameňa: trifosfát sodný viaže vápnik obsiahnutý v slinách, takže sa z neho nemôže tvoriť zubný kameň Ochrana kože a srsti: vitamíny a aminokyseliny zlepšujú bariérovú funkciu kože a zamedzujú prenikaniu baktérií. Vitamín A, biotín, rybí tuk, kyselina linolová a zinok pomáhajú udržiavať lesklú srsť a redukujú tvorbu šupín Veľmi dobrá znášanlivosť: starostlivo vybrané živiny a prírodné arómy sú veľmi dobre tolerované. Špeciálna veľkosť, forma a štruktúra granúl uľahčujú príjem potravy aj u výberavých psov. Pomáha udržiavať ideálnu váhu: L-carnitin mobilizuje telesné tukové rezervy a pôsobí proti ukladaniu tuku v tele, tým pomáha udržiavať ideálnu váhu Granuly:

za cenu 10.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce