Royal Canin Medium Puppy / Junior - 15 kg

102.99 €

Obľúbený produkt populárneho výrobcu Royal Canin Size - tento artikel musíte mať za takmer veľkoobchodnú cenu 51.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 3182550402132
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Akostný od top značky Royal Canin Size - tento tovar zakúpite v úžasnej akcii za 51.99 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Zásielky nad 45 EUR k vám budú dopravené BEZPLATNE. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Stredne veľkí psi sú často robustnejší a dynamickejší ako iní psi. Výkon, ktorý títo psi podávajú, je rôzny. Sú medzi nimi kľudní rodinní psi, ale tiež pracovní psi. Rodinní psi tiahnu k nadváhe a potrebujú preto špeciálne krmivo. Stredne veľkí psi, ktorí podávajú výkon (lov, beh, agility atď.) potrebujú viac energie. Pokiaľ pes prehľadáva častejšie krovie alebo sa pohybuje vo vode, vyžaduje jeho koža a srsť ochranu. Stredne veľkí psi, ktorí sa pohybujú často vonku, sú okrem toho vystavení vyššiemu riziku infekcií a potrebujú silný imunitný systém. Krmivo Royal Canin Medium Puppy (predtým: Royal Canin Medium Junior) bolo špeciálne vyvinuté tak, aby spĺňalo potreby rastúcich psov stredne veľkých plemien (11 - 25 kg) od 2 mesiacov: Harmonický rast: vyšší obsah energie a bielkovín (32%) pokrýva optimálne ich zvýšenú potrebu behom fázy rastu. Behom tejto fázy majú psi eště zníženú tráviacu kapacitu. Posilňuje obranyschopnosť: komplex antioxidantov (taurin, lutein, vitamín E a C) rovnako ako mannan-oligosacharidy pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť šteniat a mladých psov Zdravé kĺby: vápnik a fosfor vo vyváženom pomere podporujú správnu stavbu kostí a zdravé zuby Behom prvých mesiacov života je trávenie šteniat stredne veľkých plemien veľmi citlivé. Ich tráviaca kapacita sa vyvíja pomaly a určité živiny, napr. škrob sú trávené iba čiastočne. Royal Canin Medium Puppy 32 obsahuje probiotiká ako frukto-oligosacharidy, mannan-oligosacharidy a dužinu z cukrovej repy, ktorá zaisťuje zdravé trávenie a efektívne využitie živín.

za cenu 51.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce