Royal Canin Maxi Puppy / Junior - 4 kg

Royal Canin Maxi Puppy / Junior - 4 kg

19.99 €

Hit z katalógu: s osvedčenou značkou Royal Canin Size - tento tovar si môžete zaobstarať v perfektnej akcii za 19.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Obľúbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytovaný pre objednávky nad 45€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

SKU: 3182550402149
Do obchodu

Popis

Royal Canin Size

Urobte si radosť: s trendy značkou Royal Canin Size - tento tovar si môžete zakúpiť s neuveriteľnou zľavou za 19.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Veľké psy prechádzajú dlhou fázou rastu, v ktorej veľmi citlivo reagujú na zlú výživu. Zvlášť nadmerný príjem energie môže viesť k príliš rýchlemu rastu, ktorý môže nenávratne poškodiť kosti. Preto by šteňatá nemali dostávať krmivo, ktoré obsahuje príliš veľa energie. Royal Canin Maxi Puppy (dříve: Royal Canin Maxi Junior) bolo špeciálne vyvinuté pre rastúcich psov veľkých rás (26 - 44 kg) do 15 mesiacov: Harmonický rast: optimálny pomer bielkovín a energie rovnako ako prídavok vápnika a fosforu podporujú správnu stavbu kostí a svalstva Zdravé kĺby: chondroitin sulfát a glukosamin podporujú spolu s EPA & DHA zdravie kĺbov a chrupaviek šteniat už v ranom veku Posilňuje obranyschopnosť: obsahuje komplex antioxidantov (taurin, lutein, vitamín C a E) rovnako ako mannan-oligosacharidy, ktoré pomáhajú posilovať prirodzenú obranyschopnosť Acti Flora: pomáha udržovať vyváženú črevnú flóru a vďaka obsahu probiotík z cukrovej repy, frukto a mannan oligosacharidom a psylliu je udržované zdravé trávenie Tráviaci trakt psov veľkých rás je veľmi citlivý, najmä keď sa ešte nachádza vo fáze rastu. Royal Canin využíva najnovšie vedecké poznatky, a tým bola dosiahnutá veľmi dobrá stráviteľnosť tohto krmiva. Krmivo Royal Canin obsahuje tzv. L.I.P bielkoviny. Využitie týchto špeciálnych bielkovín umožnilo zvýšiť celkovú stráviteľnosť krmiva až na 95%. Označenie L.I.P. je známka kvality – ide o vybrané, dobre stráviteľné bielkoviny vysokej biologickej hodnoty, ktoré zabezpečujú optimálne trávenie.

za cenu 19.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce