Royal Canin Light Weight Care - 400 g

Royal Canin Light Weight Care - 1,5 kg

14.99 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, obľúbenej značky Royal Canin - tento artikel nakupujte vo zľavové akciu za 14.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 45 EUR alebo viac. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 3182550902991
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Dnes je tu pre vás s akostnou značkou Royal Canin - tento produkt posielame v akcii za 14.99 EUR. Čakáme, že táto ponuka sa zaradí k našim bestsellerom. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Nedostatok pohybu a nadmerná konzumácia potravy vedú u mačiek často k nadváhe. Ak má mačka ľahkú nadváhu, môže sa stať, že prestane priberať, ale častejšie sa stáva, že zviera priberá ďalej. Udržanie ideálnej hmotnosti, ako aj svalovej hmoty a pevných kostí je základom pre celkové zdravie Vašej mačky. Royal Canin Light Weight Care môže vďaka špeciálnej receptúre podporovať chudnutie Vašej mačky. Podávaním len tohto jedného krmiva sa preukázateľne znižuje príjem kalórií. Vysoký obsah proteínu a nízky podiel tuku pomáhajú tiež pri redukcii hmotnosti a zároveň k udržiavaniu svalovej hmoty. Prírodná vláknina a psyllium zvyšujú pocit sýtosti mačky, čím redukujú príjem krmiva prirodzeným spôsobom. Royal Canin Light Weight Care v prehľade: Vyvážené suché krmivo pre mačky s nadváhou Presne prispôsobená výživa: vyvážená receptúra suchého krmiva bola špeciálne vyvinutá, aby podporila Vašu mačku pri redukcii hmotnosti a zároveň jej dodala dôležité živiny Nízky obsah kalórií: viac ako 90% mačiek s ľahkou nadváhou dosiahli do 2 mesiacov zdravšiu hmotnosť (*interná štúdia Royal Canin) Zvýšenie pocitu sýtosti: vybraná prírodná vláknina a psyllium redukujú spontánny príjem kalórií prirodzeným spôsobom Nižší podiel tuku vyšší obsah proteínu: perfektne prispôsobený na udržanie svalovej hmoty Obmedzenie prírastku hmotnosti: podporuje ideálnu hmotnosť Stimulácia metabolizmu tukov: vďaka L-karnitínu Podpora zdravia močových ciest: vďaka vyváženému obsahu minerálnych látok Optimálny príjem krmiva: Novo prispôsobená forma granúl povzbudzuje mačku k dlhšiemu prežúvaniu. Tým sa spomaľuje príjem potravy a dáva jej telu viac času na navodenie pocitu sýtosti. Môže to tiež pomôcť podporiť hygienu zubov a ústnej dutiny. Zmiešané krmivo - rozumne kombinované: Mnohé štúdie potvrdzujú: Kombinácia suchého a mokrého krmiva podporuje nielen prirodzenosť, ale aj zdravie Vašej mačky! Mokré krmivo je pre mačku obzvlášť lahodné, dodáva jej dôležité živiny a vďaka vysokému objemu vody podporuje zdravie obličiek a močových ciest. Výhoda suchého krmiva spočíva nielen v starostlivosti o zuby a ďasná, ale aj vo vysokej koncentrácii výživných látok, ako sú bielkoviny, či vláknina. Hodiace sa mokré krmivo ku granulám Royal Canin Light Weight Care nájdete tu: Royal Canin Ultra Light v omáčke Royal Canin Ultra Light v želé

za cenu 14.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce