Royal Canin Labrador Retriever Puppy - 12 kg

109.9 €

Vynikajúci populárneho výrobcu Royal Canin Breed - tento tovar si môžete nechať doručiť v perfektnej akcii za 55.99 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 3182550725514
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Akostný kvalitné značky Royal Canin Breed - tento produkt kúpite v neopakovateľnej akcii za 55.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Naplníte Ak košík tovarom nad štyridsať päť euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Na podporu tejto citlivej fázy rastu potrebujú šteňatá labradora špeciálne krmivo prispôsobené ich požiadavkám. To by nemalo iba podporovať rast, ale aj napomáhať optimálnym množstvom energie k udržaniu ideálnej váhy. Silná obranyschopnosť a vyvážená črevná flóra prispievajú k zdravému rastu šteniat. Labradorský retriever je jedinečný a mnohostranný pes, ktorý sa vyznačuje radosťou zo života. Jeho srsť má jedinečnú štruktúru, pretože podsada srsti labradorských retrieverov neprepúšťa vodu. Alkalické pH kože znižuje jej ochrannú funkciu. Labradorské retrievery majú veľký apetít, ale ich spotreba energie nie je tak vysoká, takže majú vrodené predispozície k nadváhe. Z tohto dôvodu by mali labradorské retrievery dostávať špeciálne krmivo. Labradorské retrievery milujú telesnú aktivitu, či už na love, pri práci alebo pri prechádzkach v prírode. Sú vždy plné energie. Chrupavky labradora fungujú podobne ako "tlmiče" a sú tak vystavené veľkej záťaži. Preto tiež často trpia artrózou kĺbov. Krmivo Royal Canin Labrador Retriever Puppy bolo špeciálne vyvinuté pre mladých psov do 15 mesiacov: Kontrolovaný rast: optimálny obsah bielkovín s vyváženým prísunom vápnika a fosforu podporuje harmonický vývoj kostí Ideálna hmotnosť: nižší obsah tuku (14%) a L-karnitin podporujúci látkovú výmenu prispievajú k udržaniu ideálnej váhy u labradorských retrieverov. Vďaka receptúre obsahujúcej jačmeň a psyllium dodávajú granuly rýchlo pocit sýtosti Posilnenie kĺbov: Royal Canin Labrador Retriever Puppy pomáha posilňovať kĺby a kosti tým, že dodáva látky, ktoré pôsobia ako opora pre kosti. Chondroitín sulfát a glukosamín sú látky vyživujúce chrupavky, ktoré spomaľujú opotrebenie kĺbov a stimulujú obnovu chrupavčitých buniek. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA tlmí tvorbu zápalov, mangán a komplex antioxidantov chráni pred poškodením. Posilnenie obranyschopnosti: špeciálny obsah antioxidantov prispieva k posilneniu prirodzenej obranyschopnosti a vybudovaniu silného imunitného systému šteniat Vysoká stráviteľnosť: vyvážená črevná flóra je podporovaná vďaka probiotikám a psylliu Granuly: Krmivo Royal Canin Labrador Retriever Puppy sú granuly prispôsobené špeciálnym požiadavkám mladých psov tejto rasy do 15 mesiacov.

za cenu 55.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce