Royal Canin Labrador Retriever Adult - 12 kg

Royal Canin Labrador Retriever Adult - 12 kg

97.99 €

Spokojnosť prinášajúci od producenta Royal Canin Breed - tento artikel je v túto chvíľu v akcii za 49.99 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 45 EUR a viac! Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

SKU: 3182550715645
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Zákazníkmi odporúčaný tovar, kvalitné značky Royal Canin Breed - tento artikel odporúčame vo zľavové akciu za 49.99 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Labradorský retriever je jedinečný a mnohostranný pes, ktorý sa vyznačuje radosťou zo života. Jeho srsť má jedinečnú štruktúru, pretože podsada srsti labradorských retrievrov neprepúšťa vodu. Alkalické pH kože znižuje jej ochrannú funkciu. Labradorské retrievry majú veľký apetít, ale ich spotreba energie nie je taká vysoká, takže majú vrodenú preddispozíciu k nadváhe. Z tohto dôvodu by mali retrievry dostávať špeciálne krmivo. Labradorské retrievry milujú telesnú aktivitu, či už na love, pri práci alebo pri prechádzkach v prírode. Sú vždy plné energie. Chrupavky labradorov fungujú podobne ako „tlmiče“ a sú tak vystavované veľkej záťaži. Preto často trpia artrózou kĺbov. Krmivo Royal Canin Breed Labradorský retriever bolo špeciálne vyvinuté pre dospelých psov od 15 mesiacov veku: Optimálna váha: nižší obsah tuku (13%) a L-Carnitin podporujúci látkovú výmenu prispievajú k udržaniu ideálnej váhy u labradorských retrievrov. Vďaka receptúre obsahujúcej jačmeň a psyllium dodávajú granuly rýchlo pocit sýtosti. Posilňuje kĺby: Royal Canin Breed Labradorský retriever 30 pomáha posilňovať kĺby a kosti tým, že organizmu psa dodáva látky, ktoré pôsobia ako opora pre kosti. Chondroitin sulfát a glukosamin sú látky vyživujúce chrupavky, ktoré spomaľujú opotrebovanie kĺbov a stimulujú obnovu chrupavkových buniek. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA tlmia tvorbu zápalov, mangán a komplex antioxidantov chránia pred poškodením. Chráni kožu a dodáva krásu srsti: Krmivo Royal Canin Breed Labradorský retriever 30 obsahuje špeciálny komplex, ktorý pôsobí na srsť a kožu. Tento komplex (obsahuje mastné kyseliny, zinok, aminokyseliny, vitamíny A a B) pôsobí prirodzene na tvorbu ceramidov a podporuje prirodzenú bariérovú funkciu kože. Koža je tým pádom zdravá a srsť krásna. Pomáha udržovať dobrý zrak: špeciálny komplex antioxidantov z luteinu, zeaxanthinu a vitamínov E a C pomáha udržovať dobrý zrak Granuly:  

za cenu 49.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce