Royal Canin Kitten Persian - výhodné balenie 2 x 10 kg

Royal Canin Kitten Persian - výhodné balenie 2 x 4 kg

34.99 €

Hit z katalógu: so známou značkou Royal Canin Breed - tento artikel musíte mať s neuveriteľnou zľavou za 64.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 45 € a poštovné máte ZADARMO. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 3182550721226
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Produkt osvedčený zákazníkmi, od originálneho výrobcu Royal Canin Breed - tento tovar si môžete nechať doručiť v jedinečnej akcii za 64.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 45 euro. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Mladé perzské mačky - nežné veličenstvo v raste. Najvyššia dokonalosť a zvodná krása: svojou jedinečnou srsťou a s viac než 300 odtieňmi farieb sa perzské mačky radia k jedným z najobľúbenejších na svete. Perzské mačky sú pokojné a priateľské stvorenia. Mačiatka tejto rasy potrebujú optimálne krmivo pre ten najlepší štart do života. Preto by malo byť krmivo prispôsobené ich špecifickým potrebám. Pre krásnu srsť: dlhá a hustá srsť perzských mačiek môže dosiahnuť dĺžky až 20 cm Proti chlpovým bezoárom: ako relatívne neaktívna domáca mačka strávi perzská mačka viac než 30 hodín týždenne starostlivosťou o svoju hodvábnu srsť a následne trpí tvorbou chlpových bezoárov Pre vyváženú črevnú flóru: odchov perzských mačiatok by mal obsahovať exkluzívny komplet živín, s FOS pre vyváženú črevnú flóru a EPA/DHA pre ochranu črevnej sliznice Royal Canin Kitten Persian je krmivo prispôsobené špeciálnym požiadavkám mladých perzských mačiek (do 12 mesiacov): Pre vytvorenie zdravej srsti: zvláštna kombinácia živín znižuje podráždenie kože, zväčšuje jej odolnosť a zvýrazňuje farby, lesk a hebkosť srsti Proti chlpovým bezoárom: jedinečný komplex s prírodnou vlákninou podporuje šetrné vylučovanie prehltnutých chlpov a minimalizuje tvorbu nových bezoárov Zlepšenie trávenia: FOS (Fructo-Oligosacharidy) sušená dužina z cukrovej repy a komplex antioxidantov (luteín, taurín, vitamín E, vitamín C) napomáhajú optimálnemu tráveniu a vyváženej črevnej flóre. EPA/DHA chráni črevnú sliznicu. Optimálna ochrana vďaka L-Lysínu: dýchacie cesty sú často napadnuté herpesovým vírusom. Doplnenie krmiva L-Lysínom zamedzuje prenášaniu vírusov a znižuje priebeh symptómov ochorení spôsobených herpesovým vírusom Švorhranné granuly špeciálne prispôsobené pre túto rasu s plochým tvarom ňufáka uľahčujú perzskej mačke hryzenie a príjem krmiva. Feline Breed Nutrition – poznateľný krok dopredu: v oblasti krmív pre mačky zohľadňuje Royal Canin všetky parametre, ktoré mačky odlišujú: vek, životný štýl, citlivosť atď. Pred 10 rokmi doplnil Royal Canin víziu špičkového výkonu o novú dimenziu: rad produktov exkluzívne pre rasy mačiek. Feline Breed Nutrition je na svete jediný špeciálny rad práve pre rasové mačky.

za cenu 64.99 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce