Royal Canin Kitten Maine Coon - 4 kg

Royal Canin Kitten Maine Coon - 400 g

4.79 €

Dnes je tu pre vás so známou značkou Royal Canin Breed - tento hit ľahko nájdete s výnimočnou zľavou za 4.69 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

SKU: 3182550770941
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Nie je prečo váhať, od popredného výrobcu Royal Canin Breed - tento produkt ponúkame v perfektnej akcii za 4.69 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 45€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Maine Coon - nežný obor. So svojim pôsobivým vzrastom, správne tvarovanými svalmi a hustou, hodvábnou srsťou zanecháva Maine Coon už na prvý pohľad výnimočný dojem plný sily a energie. Táto najväčšia rasa zo všetkých mačiek, ktorej mňaukanie pripomína spev, sa nedá porovnať so žiadnou inou mačkou. A žiadna iná mačka nemiluje vodu tak, ako ona! Za vzhľadom "divokej mačky" sa schováva jemný a maznavý obor. Mačiatka tejto rasy potrebujú optimálnu receptúru pre ten najlepší štart do života. Preto by krmivo malo splňovať nutričné potreby mačiatka Maine Coon. Zvláštna pozornosť patrí kĺbom: v priebehu tejto dôležitej fázy rastu potrebuje mačiatko špeciálne prispôsobený obsah energie, ktorý umožňuje harmonický vývoj a silnú stavbu kostí. Vysoká stráviteľnosť: mačiatka často reagujú citlivo a potrebujú receptúru s kvalitnými bielkovinami, FOS a EPA/DHA, ktoré podporujú vyváženú črevnú flóru a chránia črevnú sliznicu Silná obranyschopnosť: vďaka obsiahnutému komplexu antioxidantov je vytvorený a posilnený imunitný systém mačiatok. Royal Canin Kitten Maine Coon 36 je krmivo prispôsobené požiadavkám mačiatok Maine Coon (do 15 mesiacov): Chráni kĺby: exkluzívna kombinácia vápnika, fosforu a vitamínu D napomáha optimálnemu vývoju stavby kostí - vybrané kvalitné živiny podporujú zdravie kĺbov už v počiatkoch vývoja. Posilnenie imunitného systému: vďaka receptúre s komplexom antioxidantov z vitamínov E, C, taurínu a luteínu je podporovaný imunitný systém mačiatok a zvyšovaná obranyschopnosť. Perfektná funkcia trávenia a vyvážená črevná flóra: je podporovaná vďaka kvalitným bielkovinám a fructo-oligosacharidom, EPA/DHA slúži k ochrane črevnej sliznice Optimálny príjem živín: na podporu ústnej a zubnej hygieny potrebujú mačiatka Maine Coon špeciálne krokety, ktoré sú veľkosťou, tvarom a zložením prispôsobené dlhej čeľusti mačiatka Feline Breed Nutrition – poznateľný krok dopredu: v oblasti krmív pre mačky zohľadňuje Royal Canin všetky parametre, ktoré mačky odlišujú: vek, životný štýl, citlivosť atď. Pred 10 rokmi doplnil Royal Canin víziu špičkového výkonu o novú dimenziu: rad produktov exkluzívne pre rasy mačiek. Feline Breed Nutrition je na svete jediný špeciálny rad práve pre rasové mačky.

za cenu 4.69 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce