Royal Canin Kitten Instinctive v omáčke - 12 x 85 g

Royal Canin Kitten Instinctive v omáčke - 12 x 85 g

22.99 €

Špičkový tovar, pochádzajúce od značky Royal Canin - tento produkt predávame za skvelú cenu 11.19 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 45 euro. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 9003579308943
Do obchodu

Popis

Royal Canin

Dnes sme vybrali: od populárneho výrobcu Royal Canin - tento tovar si môžete zaobstarať výhodne za 11.19 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 45 EUR. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Pri výrobe krmív berie Royal Canin v úvahu všetky parametre týkajúce sa mačiek, ako vek, fyziológiu, rasu, životný štýl a ďalšie špecifiká. Zdravé krmivo Royal Canin Kitten Instinctive spĺňa tie najvyššie nároky na kvalitu a obsahuje optimálny pomer živín, ktorý je nevyhnutný pre mačiatka v 2. fáze rastu (od 4 do 12 mesiacov) a ktorý mačky samé uprednostňujú. Royal Canin Kitten Instinctive je vhodný taktiež pre dojčiace mačky. Royal Canin Kitten Instinctive obsahuje receptúru prispôsobenú nárokom mačiatok v 2. fáze rastu (od 4 do 12 mesiacov), kedy sa rast mačiatok spomaľuje: Mačiatka uprednostňujú svoj špecifický optimálny pomer živín (ONP). Royal Canin Kitten Instinctive berie ohľad na nároky mačiatok v 2. fáze rastu vďaka špeciálnemu optimálnemu pomeru živín (ONP). Ten je mačkami veľmi dobre dlhodobo prijímaný, pretože i to najlepšie krmivo je k ničomu, ak ho mačka odmieta. V 2. fáze rastu mačiatok sa spevňuje štruktúra kostí. Energetické nároky mačiatok sú neustále veľmi vysoké, v porovnaní s 1. fázou rastu sa ale znižujú. Zdravé krmivo Royal Canin Kitten Instinctive dodáva všetky živiny nevyhnutné pre zdravie a vitalitu. V 2. fáze rastu dochádza k stabilizácii imunitného systému mačiatok, ale vlastné obranné látky nie sú ešte plne vyvinuté. Royal Canin Kitten Instinctive posilňuje prirodzenú obranyschopnosť mačiatok tým, že pomocou mannan-oligosacharidov a komplexu antioxidantov (vitamín E, vitamín C, taurín a luteín) podporuje tvorbu vlastných protilátok. Royal Canin Kitten Instinctive sú šťavnaté kúsky v chutnej omáčke. V 2. fáze rastu rastie mačiatkam stály chrup. Veľkosť a zloženie kúskov sú u Royal Canin Kitten Intensive prispôsobené čeľusti mladých mačiatok. Krmivo v kapsičkách si udržuje svoju plnú chuť a živiny v ňom zostávajú zachované. Balenie je možné ľahko otvoriť. Mačkami inštinktívne uprednostňovaný - optimálny pomer živín: zdravé krmivo s optimálnym pomerom živín (ONP) je receptúra, ktorá je prispôsobená individuálnym potrebám mačiek. Optimálny pomer živín sa vzťahuje k rozdeleniu energie, ktorú živiny dodávajú. Zaručuje optimálny pomer bielkovín, tukov a uhľohydrátov. Vďaka tomu je krmivo mačkami veľmi dobre dlhodobo prijímané. Špecifická potreba živín sa u mačiek mení s vekom, ale taktiež s fyziologickými zmenami (gravidita, kojenie). Mačky majú schopnosť rozpoznať krmivo, ktoré im z hľadiska pomeru živín najlepšie vyhovuje. Optimálny pomer živín v krmive a know-how Royal Canin garantujú dobré dlhodobé prijatie krmiva mačkami. Mačkám sa Feline Health Nutrition produkty od Royal Canin neomrzia! Nie je preto nutné mačke podávať krmivo s rôznymi príchuťami, pretože u mačiek hrá chuť iba veľmi malú úlohu. Vyskúšajte miešané balenie Royal Canin Kitten box teraz za výnimočnú cenu! Viac informácií o produkte nájdete tu: Royal Canin Kitten box

za cenu 11.19 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce