Royal Canin Jack Russell Puppy - 1

Royal Canin Jack Russell Puppy - 1,5 kg

11.49 €

Hit z katalógu: s akostnou značkou Royal Canin Breed - tento artikel je v túto chvíľu za bombastickú cenu 11.49 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 45 EUR. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

SKU: 3182550822121
Do obchodu

Popis

Royal Canin Breed

Prestížny od obľúbenej značky Royal Canin Breed - tento produkt kúpite výhodne za 11.49 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 45€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Psi plemena Jack Russell Terrier sú veľmi živí už v období rastu, naviac sú neposední a nebojácni. Sú výnimoční inteligentní, zvedaví, ale tiež tvrdohlaví. V skorších dobách slúžili ako loveckí psi, v súčasnosti patria medzi jedných z najobľúbenejších domácich maznáčikov. Charakteristickým rysom tohto plemena je statná svalnatá postava. Vhodná zdravá strava je pre túto rasu veľmi dôležitá z dôvodu krátkeho, ale intenzívneho rastového obdobia. Royal Canin Jack Russell Puppy v prehľade: Royal Canin Jack Russell Puppy je komplexné suché krmivo pre psov. Špeciálna receptúra rešpektuje individuálne potreby tohto plemena v rastovom období do 10. mesiaca veku a poskytuje tak šteňatám stravu pozitívne ovplyvňujúcu prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Optimálne vyvážený podiel energie, bielkovín, vápnika a fosforu prispieva k harmonickému rastu a vývoju svalstva. Prídavok oleja z boráku lekárskeho, ktorý obsahuje veľké množstvo omega-6 mastných kyselín, zaisťuje zdravú kožu a srsť. Špeciálne zloženie podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu a črevnej flóry. Frukto-oligosacharidy môžu zabrániť šíreniu patogénnych baktérií v črevách, ktoré môžu spôsobovať infekčné hnačky. Užitočné baktérie naopak môžu zaistiť správne fungovanie tráviaceho traktu. Forma granúl je vďaka svojej veľkosti, tvare a zložení vhodná pre malé čeľusti šteňat. Granule obsahujú vysoký podiel vápnika a mechanicky pri žuvaní čistí chrup. pre šteňatá do 10. mesiaca veku zloženie vhodné pre potreby psov v období rastu prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu olej z boráku lekárskeho: vysoký obsah omega-6 mastných kyselín podpora trávenia a žalúdočnej mikroflóry frukto-oligosacharidy: predchádza vzniku a rozšíreniu patogénnych baktérií a podporuje pôsobenie užitočných črevných baktérií vo forme granúl vhodných svojou veľkosťou a tvarom pre malé šteňacie čeľusti, s obsahom vápnika

za cenu 11.49 EUR teraz v akcii a nakupovať môžete tu

Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce